Dešavanja

Dovoljno mesta u srednjim školama za upis svih maturanata

🕔10:39, 14.Jun 2017

Ove godine osmi razred završava oko 69.000 učenika, a za polaganje završnog ispita odštampano je po 73.000 testova za sva tri dana polaganja.

Pročitaj ceo članak
Konačna rang lista kandidata za upis u Vojnu gimnaziju

🕔09:51, 14.Jun 2017

Nakon prijemnog ispita koji je podrazumevao više oblika selekcije prijavljenih kandidata, objavljena je konačna rang lista za upis u Vojnu gimnaziju.

Pročitaj ceo članak
Isplata junske rate stipendija i kredita

🕔15:17, 9.Jun 2017

Isplata junske rate stipendija i kredita za učenike srednjih škola počinje u petak, 9. juna 2017. godine posle 15 časova.

Pročitaj ceo članak
Koje su najbolje tehnike učenja?

🕔16:39, 1.Jun 2017

Mala matura se približava i vremena za učenje je sve manje, zbog čega je potrebno efikasno provesti vreme namenjeno pripremi za završni ispit.

Zlato za niškog maturanta

🕔14:59, 31.May 2017

Na Svetskoj ollimpijadi iz filozofije, koja je održana u Roterdamu, Milan Milenović, maturant gimnazije “Svetozar Marković” iz Niša osvojio je zlatnu medalju.

Pročitaj ceo članak
Isplata stipendija za nadarene učenike

🕔10:20, 25.May 2017

Počela je isplata stipendija za izuzetno nadarene učenike koji dve rate – za april i maj mesec – mogu da podignu od srede, 24. maja 2017. godine.

Isplata stipendija i kredita

🕔15:46, 22.May 2017

Počinje isplata još jedne mesečne rate učeničkih stipendija i kredita. Od ponedeljka, 22. maja srednjoškolci mogu podići majsku ratu kredita i stipendija.

Pročitaj ceo članak
Savremena gimnazija dodeljuje stipendije vrednim i talentovanim učenicima

🕔12:14, 9.May 2017

Svi marljivi, talentovani i vredni učenici i ove godine mogu da konkurišu za neku od šest stipendija koje poklanja Savremena gimnazija, najmodernija Kembridž gimnazija u Srbiji. Ako je vaše dete radoznala sveznalica, uspešan sportista ili umetnička duša, sada imate priliku

Pročitaj ceo članak
Šest medalja za srpske matematičare u Ohridu

🕔13:33, 8.May 2017

Na 34. Balkanskoj matematičkoj Olimpijadi, koja je održana od 2. do 7. maja u Ohridu, tim srednjoškolaca iz Srbije osvojio je šest medalja.

Pročitaj ceo članak
Otvorene prijave za srednjoškolce za “Malu školu kreativnosti”

🕔15:06, 5.May 2017

Učenici trećeg i četvrtog razreda srednje škole sa teritorije Novog Sada i Sremskih Karlovaca mogu se prijaviti za učestvovanje u “Maloj školi kreativnosti”.

baner_300x250
Tehnicka Skola Novi Beograd Banner-2