Raspisan konkurs za stipendiranje romskih srednjoškolaca

🕔12:36, 17.Feb 2017

Raspisan je konkurs za dodelu stipendija Romima koji pohađaju prvi razred trogodišnjih i četvorogodišnjih srednjih škola i gimnazija.

Pročitaj ceo članak
Otvoren konkurs za upis u vojne škole

🕔14:33, 13.Feb 2017

Zainteresovani kandidati za upis u Srednju stručnu vojnu školu i Vojnu gimnaziju imaju priliku da konkurišu za upis u školsku 2017/2018. godinu.

Pročitaj ceo članak
Počela isplata stipendija i kredita

🕔12:41, 2.Feb 2017

Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja objavilo je da je počela isplata učeničkih stipendija i kredita za tekuću školsku godinu.

Zakazana proba male mature 2017

🕔10:28, 23.Jan 2017

Kako bi se što bolje pripremili za polaganje završnog ispita, pred osmacima su zbirke zadataka, ali i probno polaganje male mature.

Pročitaj ceo članak
Zbirke zadataka za malu maturu 2017 – u prodaji!

🕔09:48, 23.Jan 2017

Zbirke zadataka za pripremu male mature pripremljene su i nalaze se u prodaji po ukupnoj ceni od 670 dinara.

Pročitaj ceo članak
Mala matura: Drugačija pitanja i još jedan maternji jezik na listi!

🕔13:41, 16.Jan 2017

U okviru male mature, koja se organizuje za učenike osmih razreda na kraju školske godine, đaci polažu tri testa: iz matematike, maternjeg jezika i kombinovani test.

Pročitaj ceo članak
Ove godine probno PISA testiranje!

🕔12:21, 16.Jan 2017

Učenici prvog razreda srednje škole imaće priliku da urade probno PISA testiranje u martu i aprilu mesecu 2017. godine.

Pročitaj ceo članak
Gotov raspust: Povratak u školske klupe!

🕔10:17, 16.Jan 2017

Zimski raspust i prvo polugodište završeni su za učenike osnovnih i srednjih škola sa teritorije AP Vojvodine, dok je prvi deo zimskog raspusta završen i za učenike iz centralne Srbije koji zbog vremenskih neprilika i epidemije gripa nisu mogli da

Zrenjanin: Sajam obrazovanja za srednjoškolce

🕔09:33, 6.Dec 2016

Sedmi po redu sajam obrazovanja održava se u Kulturnom centru Zrenjanina 5. i 6. decembra u periodu od 10 do 16 časova.

Pročitaj ceo članak
Učeničke stipendije i krediti: Preliminarni rezultati i rok za žalbe

🕔13:48, 21.Nov 2016

Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja objavilo je preliminarne rang liste za dodelu učeničkih stipendija i kredita.