Konačni rezultati male mature u školama

🕔09:43, 23.Jun 2017

U osnovnim školama gde su održani završni ispiti objavljeni su konačni rezultati koji su učenicima dostupni na oglasnim tablama.

Pročitaj ceo članak
Rešene žalbe učenika, čekaju se konačni rezultati

🕔10:27, 22.Jun 2017

Nakon polaganja male mature i objavljivanja preliminarnih rezultata, učenici su imali priliku da podnesu žalbe na bodovanje, nakon čega će biti objavljeni i konačni rezultati.

Pročitaj ceo članak
Koja je srednja škola najbolja za mene?

🕔13:11, 19.Jun 2017

Kako izabrati srednju školu? Koji smer bi bio najbolji za mene? Kako da znam da li ću steći željena znanja u srednjoj školi koju odaberem?

Pročitaj ceo članak
Uputstvo za popunjavanje liste želja (VIDEO)

🕔09:25, 19.Jun 2017

Mala matura je prošla, rešenja testova objavljena, a budući srednjoškolci će konačne rezultate dobiti nakon što prođe rok za podnošenje žalbi na preliminarne rezultate.

Pročitaj ceo članak
Proverite sve svoje ocene od šestog do osmog razreda

🕔11:16, 16.Jun 2017

Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja na svom sajtu objavilo je bazu ocena svih učenika osmih razreda osnovnih škola u Srbiji.

Pročitaj ceo članak
Kombinovani test za kraj male mature

🕔10:36, 16.Jun 2017

Poslednjeg dana male mature učenici osmog razreda su polagali kombinovani test na kom se našlo gradivo iz pet predmeta – hemije, fizike, istorije, geografije i biologije.

Pročitaj ceo članak
Predupisne aktivnosti posle male mature

🕔10:16, 15.Jun 2017

Mala matura se nakon tri dana završava u petak, 16. juna, kada učenici budu završili polaganje kombinovanog testa, a nakon toga kreću druge predupisne aktivnosti.

Pročitaj ceo članak
Dovoljno mesta u srednjim školama za upis svih maturanata

🕔10:39, 14.Jun 2017

Ove godine osmi razred završava oko 69.000 učenika, a za polaganje završnog ispita odštampano je po 73.000 testova za sva tri dana polaganja.

Pročitaj ceo članak
Konačna rang lista kandidata za upis u Vojnu gimnaziju

🕔09:51, 14.Jun 2017

Nakon prijemnog ispita koji je podrazumevao više oblika selekcije prijavljenih kandidata, objavljena je konačna rang lista za upis u Vojnu gimnaziju.

Pročitaj ceo članak
Kako pobediti tremu pred malu maturu?

🕔10:02, 13.Jun 2017

Mala matura se bliži, a trema se iz dana u dan povećava. Završni ispit i ove godine traje tri dana, pa će maturanti moći da odahnu tek 16. juna, kada završe polaganje poslednjeg – kombinovanog testa.

baner_300x250
Tehnicka Skola Novi Beograd Banner-2