Mala matura: Drugačija pitanja i još jedan maternji jezik na listi!

🕔13:41, 16.Jan 2017

U okviru male mature, koja se organizuje za učenike osmih razreda na kraju školske godine, đaci polažu tri testa: iz matematike, maternjeg jezika i kombinovani test.

Pročitaj ceo članak
Ove godine probno PISA testiranje!

🕔12:21, 16.Jan 2017

Učenici prvog razreda srednje škole imaće priliku da urade probno PISA testiranje u martu i aprilu mesecu 2017. godine.

Pročitaj ceo članak
Gotov raspust: Povratak u školske klupe!

🕔10:17, 16.Jan 2017

Zimski raspust i prvo polugodište završeni su za učenike osnovnih i srednjih škola sa teritorije AP Vojvodine, dok je prvi deo zimskog raspusta završen i za učenike iz centralne Srbije koji zbog vremenskih neprilika i epidemije gripa nisu mogli da

Zrenjanin: Sajam obrazovanja za srednjoškolce

🕔09:33, 6.Dec 2016

Sedmi po redu sajam obrazovanja održava se u Kulturnom centru Zrenjanina 5. i 6. decembra u periodu od 10 do 16 časova.

Pročitaj ceo članak
Učeničke stipendije i krediti: Preliminarni rezultati i rok za žalbe

🕔13:48, 21.Nov 2016

Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja objavilo je preliminarne rang liste za dodelu učeničkih stipendija i kredita.

Petnica: Prijavljivanje za programe u 2017. godini

🕔13:20, 18.Nov 2016

Istraživačka stanica Petnica poziva sve srednjoškolce da se prijave za njene programe koji se održavati u toku 2017. godine.

Pročitaj ceo članak
Konkurs za stipendiranje izuzetno nadarenih učenika

🕔11:21, 27.Oct 2016

Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja raspisalo je konkurs za stipendije namenjene izuzetno nadarenim učenicina (i studentima).

Pročitaj ceo članak
Novčana pomoć za srednjoškolce iz izbegličkih i raseljeničkih porodica

🕔09:40, 21.Sep 2016

Javni poziv za dodelu jednokratne finansijske pomoći učenicima srednjih škola na teritoriji AP Vojvodine iz izbegličkih i raseljeničkih porodica otvoren je do 15. oktobra.

Temerin: Regresiranje putnih troškova srednjoškolcima

🕔11:28, 14.Sep 2016

Opština Temerin je otvorila Javni poziv za regresiranje putnih troškova učenicima i učenicama srednjih škola koji u školskoj 2016/2017. godini redovono pohađaju školu.

Zrenjanin: Grad regresira prevoz srednjoškolaca

🕔10:20, 6.Sep 2016

Redovni učenici i učenice srednjih škola koji imaju prebivalište na teritoriji grada imaju pravo na regresiran prevoz u školu u školskoj 2016/2017. godini.