Život

Ples maturanata za Ginisov rekord

🕔10:10, 30.Mar 2017

Ove godine će maturanti iz cele Srbije 19. maja zajedno sa svojim vršnjacima iz više zemalja Evrope učestvovati u maturantskom plesu kadril – koji će oboriti Ginisov rekord.

Pročitaj ceo članak
Pančevo: Za punoletstvo od grada “kultura na poklon”

🕔13:36, 14.Feb 2017

Grad Pančevo deli poklone svim svojim sugrađanima koji su ove godine napunili 18 godina, odnosno onima koji ove godine postaju punoletni.

Pročitaj ceo članak
Bliži se upis u srednje škole

🕔15:09, 24.Jun 2016

Nakon što su objavljeni konačni rezultati male mature, budući srednjoškolci mogu izračunati koliko tačno bodova imaju na kraju osnovne škole.

Pročitaj ceo članak
Kako pobediti tremu pred malu maturu?

🕔12:02, 8.Jun 2016

Mala matura se bliži, a trema se iz dana u dan povećava. Završni ispit ove godine traje tri dana, pa će maturanti moći da odahnu tek 17. juna, kada završe polaganje poslednjeg testa.

Pročitaj ceo članak
Koja je srednja škola najbolja za mene?

🕔13:11, 30.May 2016

Kako izabrati srednju školu? Koji smer bi bio najbolji za mene? Kako da znam da li ću steći željena znanja u srednjoj školi koju odaberem?

Pročitaj ceo članak
Zaštitite sebe i svoje naloge na internetu!

🕔15:16, 14.Jan 2016

Internet nije najbezbednije mesto, a veliki broj ljudi zanemaruje upravo ovu činjenicu. Najugroženiji mogu biti oni koji koriste društvene mreže.

Aplikacija E-gimnazije među najboljim u Evropi

🕔11:38, 7.Sep 2015

Na konkursu koji sprovodi Savet Evrope, andoid aplikacija E-gimnazije nalazi se među 60 najboljih, odnosno 60 aplikacija koje su ušle u uži izbor.

Pročitaj ceo članak
Iščekivanje upisa u srednje škole

🕔11:31, 29.Jun 2015

Sve je bliže i bliže upisivanje u srednje škole. Nakon polaganja male mature, usledili su rezultati, nakon čega su budući srednjoškolci popunjavali listu želja.

Pročitaj ceo članak
Mladi postaju zavisni od mobilnih telefona

🕔13:55, 11.Feb 2015

Deca sa sve manje godina dobijaju svoje mobilne telefone. Telefoni su postali potpuno nezamenljiv deo svakodnevnice. Ali koliko štete može da donese korišćenje mobilnog telefona?

Pročitaj ceo članak
Srednja škola dosadna, stečeno znanje nepotrebno?

🕔13:45, 30.Dec 2014

Na osnovu istraživanja koje je sprovelo Ministarstvo prosvete, a u kojem je učestvovalo više od 7.000 učenika, polovina gimnazijalaca misli da u školi uči previše bespotrebnih stvari. Trećina učenika smatra da nastava nije zanimljiva, a više od 30 posto ispitanika

baner_300x250
Tehnicka Skola Novi Beograd Banner-2