Život

Koja je srednja škola najbolja za mene?

🕔13:11, 19.Jun 2017

Kako izabrati srednju školu? Koji smer bi bio najbolji za mene? Kako da znam da li ću steći željena znanja u srednjoj školi koju odaberem?

Pročitaj ceo članak
Kako pobediti tremu pred malu maturu?

🕔10:02, 13.Jun 2017

Mala matura se bliži, a trema se iz dana u dan povećava. Završni ispit i ove godine traje tri dana, pa će maturanti moći da odahnu tek 16. juna, kada završe polaganje poslednjeg – kombinovanog testa.

Pročitaj ceo članak
Kako izabrati srednju školu?

🕔11:16, 12.Jun 2017

Izbor srednje škole je veoma važna odluka koja se nalazi pred svakim osmakom. Ali kako doneti pravu odluku i izabrati najbolju srednju školu?

Pročitaj ceo članak
Koje su najbolje tehnike učenja?

🕔16:39, 1.Jun 2017

Mala matura se približava i vremena za učenje je sve manje, zbog čega je potrebno efikasno provesti vreme namenjeno pripremi za završni ispit.

Ples maturanata za Ginisov rekord

🕔10:10, 30.Mar 2017

Ove godine će maturanti iz cele Srbije 19. maja zajedno sa svojim vršnjacima iz više zemalja Evrope učestvovati u maturantskom plesu kadril – koji će oboriti Ginisov rekord.

Pročitaj ceo članak
Pančevo: Za punoletstvo od grada “kultura na poklon”

🕔13:36, 14.Feb 2017

Grad Pančevo deli poklone svim svojim sugrađanima koji su ove godine napunili 18 godina, odnosno onima koji ove godine postaju punoletni.

Pročitaj ceo članak
Bliži se upis u srednje škole

🕔15:09, 24.Jun 2016

Nakon što su objavljeni konačni rezultati male mature, budući srednjoškolci mogu izračunati koliko tačno bodova imaju na kraju osnovne škole.

Pročitaj ceo članak
Zaštitite sebe i svoje naloge na internetu!

🕔15:16, 14.Jan 2016

Internet nije najbezbednije mesto, a veliki broj ljudi zanemaruje upravo ovu činjenicu. Najugroženiji mogu biti oni koji koriste društvene mreže.

Aplikacija E-gimnazije među najboljim u Evropi

🕔11:38, 7.Sep 2015

Na konkursu koji sprovodi Savet Evrope, andoid aplikacija E-gimnazije nalazi se među 60 najboljih, odnosno 60 aplikacija koje su ušle u uži izbor.

Pročitaj ceo članak
Iščekivanje upisa u srednje škole

🕔11:31, 29.Jun 2015

Sve je bliže i bliže upisivanje u srednje škole. Nakon polaganja male mature, usledili su rezultati, nakon čega su budući srednjoškolci popunjavali listu želja.

baner_300x250
Tehnicka Skola Novi Beograd Banner-2