Srednja škola “Sveti Arhangel” – Kragujevac

Telefon: 034/206-355
Website: www.srednjaskola-svarhangel.edu.rs
Email: [email protected]

Jedna od najmlađih škola u Srbiji, osnovana je 2013. godine. Škola pruža kvalitetno obrazovanje i edukaciju kroz rad sa stručnim kadrovim koji imaju iskustvo dugogodišnjeg rada u prosveti. Nastava se odvija uz primenu modernih nastavnih metoda, što ima za rezultat lakše povezivanje praktičnog i teorijskog znanja i podsticanje kreativnosti kod učenika.

Pored redovne nastave, škola vrši i prekvalifikaciju i dokvalifikaciju učenika i realizuje nastavne programe za vanredne učenike. Škola prati svetske trendove u obrazovanju te je iz tog razloga stavljen poseban akcenat na aktivnu interdisciplinarnu nastavu, kao i učešće u raznim projektima i edukativnim radionicama. Rad se odvija u manjim odeljenjima, što omogućava maksimalnu posvećenost svakom učeniku.

OBRAZOVNI PROFILI

Područje rada: Ekonomija, pravo i administracija

Područje rada: Trgovina, ugostiteljstvo i turizam

najnoviji
najstariji najviše glasova
Ribaric dragan
5 godine ranije

Da li imate smer masinski tehnicar -dokvalifikacija sa treceg stepena metaloglodac na cetvrti stepen masinski tehnicar.