Audicija za Pozorišnu radionicu u Inđiji

06/10/2015 16:31

Audicija za Pozorišnu radionicu u Inđiji

Audicija za Pozorišnu radionicu – školu glume, koju organizuje Kulturni centar Inđija, održva se u subotu, 10. oktobra sa početkom u 15 časova.

Škola glume je namenjena učenicima i učenicama srednjih škola sa teritorije Inđije.

Audicija će se održati u velikoj sali Kulturnog centra, a svi zainteresovani kandidati za Pozorišnu radionicu moraju prirpemiti recitaciju, monolog (komični ili dramski) i imitaciju.

Školu glume će voditi glumac Aleksandar Milković, diplomirani glumac iz Inđije.

Pozorišna radionica Kulturni centar Inđija organizuje od 2003. godine, a do sada je ostvarila značajne rezultate na amaterskoj sceni Srbije.

Uz veliki broj gostiju, postavljene su predstave “San letnje noći”, “Kuća”, “Sluga dvaju gospodara”, “Sasvim običan novi dan”, “Nešto kao… Brilijantin!”, “Ljubavnik velikog stila”.

06/10/2015 16:31