Testovi za malu maturu – Završni ispit

testovi mala matura

Poštovani osmaci, za vas smo pripremili testove koji će vam pomoći da se što bolje pripremite za malu maturu. Svi zadaci u testovima preuzeti su iz zbirke zadataka za završni ispit u osnovnom obrazovanju i vaspitanju. Online testovi za malu maturu pomoći će vam da jednostavno i lako proverite stečeno znanje i što spremniji dočekate malu maturu.

Ne znaš šta da upišeš, treba ti pomoć u pripremi male mature?

Servis portala Edukacija – EDUsavetnik počeo je sa radom. Potražite pomoć prilikom upisa u srednju školu, pripreme male mature, odabira zanimanja i sl. Naš stručni tim pedagoga i nastavnika pružiće vam svu potrebnu pomoć i olakšati vam put ka daljem obrazovanju.

Naše usluge:

Završni ispit – Testovi

Upis u srednje škole zna da bude stresan, neprijatan uz prisutan strah od toga da li će te upisati školu koju prvu navedete na listi želja. Mi smo tu da vam pomognemo da taj proces upisa u srednju školu prođe što bezbolnije. Pored online testova za malu maturu, na našem portalu, nudimo vam i mnoštvo drugih informacija koje će vam biti od velike koristi prilikom upisa u srednju školu.

Rešenja testova male mature iz prethodnih godina pogledajte OVDE.

Kombinovani test 2018/2019

Srpski jezik 2018/2019

Uskoro!

Matematika 2018/2019

Uskoro!

Arhiva - Testovi od prethodnih godina

Stranica će svakodnevno biti ažurirana sa novim testovima. Očekujte nove testove uskoro. Pratite nas!

*** Napomena: Ovo nisu zvanični testovi koji će biti na završnom ispitu. Testovi su namenjeni vežbanju. Zadaci su preuzeti iz zbirke za završni ispit i prilagođeni našem softveru.

Izvor: Svi zadaci su preuzeti iz Zbirke zadataka iz biologije, geografije, istorije, fizike i hemije, Zbirke zadataka iz matematike i Zbirke zadataka iz srpskog jezika koju je priredio Zavod za vrednovanje kvaliteta obrazovanja i vaspitanja Republike Srbije za izdavača Privredno društvo “Prosvetni pregled” d.o.o. Beograd.

Gde pronalazite informacije o upisu u srednju školu/fakultet?