Školski kalendar rada za srednje škole u centralnoj Srbiji 2018/2019

Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja Republike Srbije, objavilo je kalendar rada za srednje škole koje se nalaze na teritoriji centralne Srbije, za školsku 2018/2019. godinu.

Nastava i drugi oblici obrazovno-vaspitnog rada ostvaruju se u dva polugodišta.

Prvo polugodište počinje u ponedeljak, 3. septembra 2018. godine, a završava se u četvrtak, 31. januara 2018. godine.

Drugo polugodište počinje u ponedeljak, 18. februara 2019. godine, a završava se u petak, 14. juna 2019. godine.

Drugo polugodište za učenike III razreda trogodišnjeg i IV razreda četvorogodišnjeg obrazovanja stručnih škola u petak, 31. maja 2018. godine.

Kalendar rada za srednje škole u centralnoj Srbiji pogledajte OVDE

• Kalendar rada za srednje škole u Vojvodini možete pogledati OVDE.
  • Kalendar takmičenja i učeničkih smotri pogledajte OVDE.
  • Kalendar bitnih dešavanja tokom upisnog perioda u srednje škole pogledajte OVDE.

3 Komentara
2 Replika
1 Pratioci

Najviše reakcija
Najposećenija diskusija
najnoviji najstariji najviše glasova
Slađana Ilić

kog datuma se krece u skolu posle uskrsa

Milos

Neznam, al sam mislio da pitate posle Bozica, al sam video da ste pitali pre 1.god.

Janko

Zašto su za kraj letnjeg polugodišta obeleženi i 25. maj i 1. jun i 22. jun? Koji je dan poslednji dan škole za maturante – 25. maj ili 1. jun?

Maturanti u Beogradu i u školama u Vojvodini ne završavaju isti dan koliko ja znam, možda je zbog toga.

Greška je bila u tekstu. Hvala na ispravci!