Privatne srednje škole u Beogradu

Na ovoj stranici možete pogledati inofrmacije o svim privatnim srednjim školama na teritoriji Beograda. Pogledajte osnovne informacije o školama, saznajte sve o smerovima i upisu u privatne srednje škole u Beogradu.

U Beogradu postoje 22 privatne srednje škole, odnosno škole čiji je osnivač neko drugo pravno ili fizičko lice. Sve škole sa spiska verifikovane su rešenjem nadležnog ministarstva za poslove obrazovanja. U cilju lakšeg informisanja prilikom upisa u srednju školu, potrudili smo se da detaljno prikažemo informacije kako o državnim tako i o privatnim srednjim školama u Srbiji. Informišite se na pravom mestu, napravite pravi izbor!

ISTAKNUTE PRIVATNE SREDNJE ŠKOLE

PREDSTAVITE VAŠU USTANOVU NA NAŠEM PORTALU

• Savremena gimnazija
  • Srednja škola za informacione tehnologije
  • Gimnazija “Arhimed”
  • Srednja stručna škola “Zaharije Stefanović Orfelin”
  • Srednja medicinska škola “Sveti Vasilije Ostroški”
  • Gimnazija “Ruđer Bošković”
  • Gimnazija “Stefan Nemanja”
  • Brook Hill International School
  • Srednja škola “Isidora”
  • Srednja škola “Sveti Sava”
  • Srednja škola “Dositej”
  • Gimnazija “Crnjanski”
  • Srednja stručna škola za ugostiteljstvo, turizam i ekonomiju UTE

• Prva sportska košarkaška gimnazija – Koledž
  • Gimnazija “Kreativno pero”
  • Evropska poslovna škola “Milutin Milanković”
  • Osnovna i srednja muzička škola “Amadeus”
  • Privatna gimnazija “Milena Pavlović Barili”
  • Privatna gimnazija “Vladislav Petković Dis”
  • Prva privatna ugostiteljsko-turistička škola
  • Računarska gimnazija
  • Srednjoškolski obrazovni centar ,,SMARTANAC”.
  • Srednja škola “Ušće”
  • Srednja škola za ekonomiju, pravo i administraciju
  • Srednja škola “Artimedia”
  • Srednja škola “Dr Kosta Cukić”