“Budi student jedan dan”

28/03/2016, 09:50

“Budi student jedan dan”

Akcija “Budi student jedan dan”, koja je namenjena zainteresovanim srednjoškolcima, biće održana na Prirodno-matematičkom fakultetu Univerziteta u Novom Sadu.

Učenici srednjih škola se prethodno moraju prijaviti ukoliko žele da učestvuju, a krajnji rok prijave je 1. april.

Studenti i profesori PMF-a će u okviru akcije, koja se održava od 11. do 15. aprila, provesti buduće studente kroz zanimljiva predavanja, vežbe, odvesti ih na ručak u studentsku menzu, na kafu u fakultetsku kantinu, pokazati im studentski dom, čitaonicu, biblioteku, pokazati kampus.

Na ovaj način, budući studenti će imati priliku da i pre nego što upišu studije iskuse pravi studentski život.

Cilj akcije “Budi student jedan dan” je da se srednjoškolcima pomogne prilikom donošenja odluke o nastavku školovanja.

Prijava za akciju “Budi student jedan dan” vrši se slanjem mejla na adresu pr@pmf.uns.ac.rs ili putem telefona 021 485 2899.

Više informacije o akciji nalazi se na zvaničnoj Facebook stranici.

28/03/2016, 09:50