Likovni konkurs za osmake iz Zrenjanina

02/06/2015, 15:57

Likovni konkurs za osmake iz Zrenjanina

Likovni konkurs o zaštiti životinja pod nazivom “Budi prijatelj i životinjama” raspisalo je Udruženje za zaštitu životinja Banata “Beta”.

Konkurs je raspisan na inicijativu učenica četvrtog razreda jedne zrenjaninske osnovne škole, a namenjen je učenicima osmih razreda osnovnih škola iz Zrenjanina i okoline.

Cilj konkurs je da se promoviše nenasilje i da se podstaknu deca da sa svim živim bićima postupaju sa pažnjom.

Krajnji rok za slanje radova je 5. jun, a nagrade za najbolje radove biće simbolične.

Radovi za konkurs se predaju u pet šopu Pedigre” u centru grada ili na Velikoj pijaci, sa podacima autora i škole koju pohađa.

Svi radovi će biti odštampani u formatu razglednice koje će se koristiti u budućim akcijama Udruženja “Beta”.

Izvor: RTV

02/06/2015, 15:57