Pravno-poslovna škola – Beograd (Stari Grad)

pravno poslovna skola beogradAdresa: Svetogorska 48, Beograd (Stari Grad)
Telefon: 011/32-42-062
Website: www.pps.rs
Email: uprava@pps.rs

Pravno – poslovna škola Beograd je elitna škola koju pohađa oko 1500 učenika. Nalazi se u užem centru grada u ulici Svetogorska 48 i ima dugu tradiciju koja datira još od 1845. godine.

Metodološko i pedagoško usavršavanje profesora kroz projekte akreditovane u katalogu Ministarstva prosvete, utiče na primenu savremenih oblika nastave kroz koje učenici lakše savladavaju gradivo i stiču neophodne veštine za dalje profesionalno usavršavanje.

Misija škole je pružanje kvalitenog obrazovanja kroz savremene oblike nastave i sticanje stručnih kvalifikacija. Takođe, profesori teže ka tome da edukuju učenike kroz razvoj logičkog razmišljanja i primenu znanja i veština koje su stekli na nastavi. Područje rada u kome se učenici obrazuju u ovoj školi je ekonomija, pravo i administracija.

SMEROVI - Pravno-poslovna škola - Stari Grad

Područje rada: Ekonomija, pravo i administracija

BODOVI ZA UPIS 2019/2020 - Pravno-poslovna škola - Stari Grad

Službenik osiguranja – ogled  24  77.16
 Pravni tehnicar  120  77.92
 Bankarski službenik – ogled  24  84.56

***Napomena: Ukoliko mislite da postoji neka greška u navedenim informacijama molimo Vas da nas obavestite preko kontakt forme.

11 Komentara
21 Replika
19 Pratioci

Najviše reakcija
Najposećenija diskusija
najnoviji najstariji najviše glasova
Jaca

Moja ćerka ide u ovu školu, ništa ne uči a vrlo dobra je.Da uči 15 minuta dnevno bila bi odlična.Ovo je škola koju svako može da završi,bukvalno.

Vlada

Da li neko zna neku informaciju o odeljenjima?
Da li neko ima taj spisak?
Za prvake

Anonimus

Koji predmeti se nemaju u smeru pravni tehnicar

Gwhr

Pravno poslovni tehnicar je novi smer.Razlikuje se od pravnog tehnicara dosta koliko sam cula i ima vise strucnih predmeta

Pitalica

Nije novi smer samo su predmeti drugaciji vise ce se bazirati na strucnim predmetima.

Anonimus

Imam 78.60 dali bi mogao da upadnem za pravnog tehnicara?

Andjelaaa

Verovatno možeš ako oćeš javi mi se na insta @andjela_456

Mislim da ces moci.

Nekooo

Htela bih pravnog tehnicara, iz sk nosim 51 poen
, da li mogu da upadnem?

Pitalica

Sve zavisi kako si uradio/la prijemni.

tamara04

da li postoji bilo ko ko moze da mi kaze kakva je ova skola i koji smer najbolje upisati jer iskreno ja nmp sta da upisem sve izgleda dosadno haha

Alex

Koji smer zavisi od tvojih interesovanja…inace ja sam isla u tu skolu, a sad gledam jer upisujem cerku. Izuzetno teska skola, sa mnogo strucnih predmeta. Ako ucenje nije problem…inace posle ove skole imas mnostvo mogucnosti za dalje ako bi nesto vise. Nadam se da sam pomogla😊

Anonimus

Kakva je škola pravni tehnicar?

sandraa

ima neko da zeli 2019-te da upise pravni tehnicarr?

Jaaa

Zoka

Moj sin

Ja

Milica

Jaaaa @mm.lazic na instagramu!

Andjelaaa

Ocu i ja

Anonimus

Ima li nekoga od osmaka ko razmislja o ovoj skoli?A oni koji su upisali,kakva je?

Teodora

Ja razmisljam i imam drugaricu koja je sad 2 godina i ona kaze da joj je top

Anonimno

Skola je okej najveci problem je ugl matematika, profesori su okej zavisi ko ti zapadne. U principu mozes lako do dobrog proseka i znanja za prijemni za faks. Drustva ima raznog i uvek nadjes nekoga ko ti odgovara.

Jelena

Da evo ja sam razmisljala

Marijana

Upisuje neko pravno poslovnu – pravni tehnicar ove god? ?

Anđelo Gavrilović

ja ne znam da li da je stavim na prvu ili drugu želju :/

Zoka

Ne veruj mi!Skola nije onakva kakvom se predstavlja. Niti je elitna niti ima neki kriterijum. Debilni profesori, nikakvo razumevanje, sljam od drustva. Upisala sam je ove godine i nikada se necu dovoljno iskajati.

maki

dala bih sve da se prebacim ili u pbs ili u pps. Imala sam 82 poena i upisala sam sugavu poljoprivrednu i sad sam u veeelikom k. Duboko se nadam da ce imati mesta u drugoj godini.

AndjelA

Ja sam finan.administrator☺

Anastasija

Daa upisala sam