Pravno-poslovna škola – Beograd (Stari Grad)

pravno poslovna skola beogradAdresa: Svetogorska 48, Beograd (Stari Grad)
Telefon: 011/32-42-062
Website: www.pps.rs
Email: uprava@pps.rs

Pravno – poslovna škola Beograd je elitna škola koju pohađa oko 1500 učenika. Nalazi se u užem centru grada u ulici Svetogorska 48 i ima dugu tradiciju koja datira još od 1845. godine.

Metodološko i pedagoško usavršavanje profesora kroz projekte akreditovane u katalogu Ministarstva prosvete, utiče na primenu savremenih oblika nastave kroz koje učenici lakše savladavaju gradivo i stiču neophodne veštine za dalje profesionalno usavršavanje.

Misija škole je pružanje kvalitenog obrazovanja kroz savremene oblike nastave i sticanje stručnih kvalifikacija. Takođe, profesori teže ka tome da edukuju učenike kroz razvoj logičkog razmišljanja i primenu znanja i veština koje su stekli na nastavi. Područje rada u kome se učenici obrazuju u ovoj školi je ekonomija, pravo i administracija.

SMEROVI - Pravno-poslovna škola - Stari Grad

Područje rada: Ekonomija, pravo i administracija

BODOVI ZA UPIS 2018/2019 - Pravno-poslovna škola - Stari Grad

Poslovni administrator  30  85.87
 Službenik u bankarstvu i osiguranju  30  74.50
 Pravni tehničar  120  76.98

KONKURSI OD PRETHODNIH GODINA - Pravno-poslovna škola - Stari Grad

Poslovni administrator  30  86.06
 Službenik u bankarstvu i osiguranju  30  82.65
 Pravni tehničar  120  79.99

Poslovni administrator  30  83.05
 Službenik u bankarstvu i osiguranju  30  83.05
 Pravni tehničar  150  79.75

Poslovni administrator  30  84.06
 Službenik osiguranja – ogled  24  79.33
 Pravni tehničar  120  79.91
 Bankarski službenik – ogled  24  84.65

Poslovni administrator  60  79.24
 Službenik osiguranja – ogled  24  77.16
 Pravni tehnicar  120  77.92
 Bankarski službenik – ogled  24  84.56

***Napomena: Ukoliko mislite da postoji neka greška u navedenim informacijama molimo Vas da nas obavestite preko kontakt forme.

1 Komentara
5 Replika
1 Pratioci

Najviše reakcija
Najposećenija diskusija
najnoviji najstariji najviše glasova
Marijana

Upisuje neko pravno poslovnu – pravni tehnicar ove god? ?

Anđelo Gavrilović

ja ne znam da li da je stavim na prvu ili drugu želju :/

Zoka

Ne veruj mi!Skola nije onakva kakvom se predstavlja. Niti je elitna niti ima neki kriterijum. Debilni profesori, nikakvo razumevanje, sljam od drustva. Upisala sam je ove godine i nikada se necu dovoljno iskajati.

maki

dala bih sve da se prebacim ili u pbs ili u pps. Imala sam 82 poena i upisala sam sugavu poljoprivrednu i sad sam u veeelikom k. Duboko se nadam da ce imati mesta u drugoj godini.

AndjelA

Ja sam finan.administrator☺