Prva ekonomska škola – Beograd (Stari Grad)

skolebezslikaAdresa: Cetinjska 5-7, Beograd (Stari Grad)
Telefon: 011/3373-490
Website: www.prvaekonomska.edu.rs
Email: direktor@prvaekonomska.edu.rs

Osnovna delatnost Prve ekonomske škole je srednje stručno obrazovanje koje se realizuje kroz područje rada ekonomija, pravo i administracija.

Prva ekonomska škola u Beogradu konstantno pokušava da održi korak sa savremenim nastavnim programima i samim tim obezbedi što bolje obrazovanje svojim učenicima. Škola poseduje: 18 učionica opšte namene, 5 kabineta za informatiku i poslovnu korespodenciju, virtuelnu banku, kabinet za matematiku, račnovodstvo, srpski jezik i književnost, građansko vaspitanje, fiskulturnu salu, amfiteatar, muzejski prostor, stomatološku ambulantu, biblioteku sa oko 11 000 knjiga.

Učenici škole pokazuju sjajne rezultate u savlađivanju gradiva i predstavljaju školu u najboljem mogućem svetlu kao nosioci brojnih priznanja i nagrada.

SMEROVI - Prva ekonomska škola - Stari Grad

Područje rada: Ekonomija, pravo i administracija

BODOVI ZA UPIS 2018/2019 - Prva ekonomska škola - Stari Grad

Službenik u bankarstvu i osiguranju  30
 Finansijski tehničar  60  —
 Ekonomski tehničar  120  —

KONKURSI OD PRETHODNIH GODINA - Prva ekonomska škola - Stari Grad

Službenik u bankarstvu i osiguranju  30  84.96
 Finansijski tehničar  60  86.00
 Ekonomski tehničar  120  80.89

Službenik u bankarstvu i osiguranju  30  85.08
 Finansijski tehničar  60  86.28
 Ekonomski tehničar  150  81.35

Bankarski službenik – ogled  24  85.26
 Finansijski tehničar  60  85.31
 Ekonomski tehničar  150  79.76

Bankarski službenik – ogled  24  82.68
 Finansijski tehničar  60  85.32
 Ekonomski tehničar  150  75.24

***Napomena: Ukoliko mislite da postoji neka greška u navedenim informacijama molimo Vas da nas obavestite preko kontakt forme.