Sportska gimnazija – Beograd (Stari grad)

Adresa: Herceg Stjepana 7, Beograd (Stari grad)
Telefon: 011/2650-754
Website: www.sportskagimnazija.edu.rs
Email: sportskagimnazija@yahoo.com

Sportska gimnazija u Beogradu osnovana je septembra 2002. godine.

Danas ova gimnazija ima 24 odeljenja opšteg smera sa oko 760 učenika. Sportsku gimnaziju su završili neki od naših najuspešnijih sportista, a neki od učenika su već uspešni reprezentativci svog godišta.

SMEROVI - Sportska gimnazija - Stari grad

Područje rada: Gimnazija

BODOVI ZA UPIS 2019/2020 - Sportska gimnazija - Stari grad

Opšti tip – sportsko odeljenje  180  85.26

KONKURSI OD PRETHODNIH GODINA - Sportska gimnazija - Stari grad

Bodovi za upis - Konkurs 2018/2019

Opšti tip – sportsko odeljenje  180  81.53

Opšti tip – sportsko odeljenje  180  87.21

Opšti tip – sportsko odeljenje  180  84.08

Opšti tip – sportsko odeljenje  180  80.88

Opšti tip – sportsko odeljenje  180  80.88

***Napomena: Ukoliko mislite da postoji neka greška u navedenim informacijama molimo Vas da nas obavestite preko kontakt forme.

8 Komentara
4 Replika
6 Pratioci

Najviše reakcija
Najposećenija diskusija
najnoviji najstariji najviše glasova
Nevenka boskovic

Kad je upis u drugi razred?

Tamara

Ja sam Tamara i jako mi je teško da odlučim sta zelim da upisem,razmisljala sam i pala mi je na pamet sportska gimnazija i ako ne gotivim nesto gimnazije ,ali posto vec skoro devet godina treniram karate i ne planiram da prestanem jer sam stvarno uspešna,zelim da upisem neku skolu ali isto tako da imam vremena i za treninge,takmicenja, putovanja i jos dosta aktivnosti vezanih za karate,pa ako ikako možete da me posavetujete sta bi bilo najbolje,hvala

Marija

Ja hocu Sportsku Gimnaziju

Naanna

U 6 razredu: 3:80 u 7-4.0 u 8- 4.23 bavim se fudbalom da li cu moći da upišem sportsku gimnaziju a fudbalom se bavim 8 godina

KRISTIJAN

Dali je moguce ako imamo od 5 do 8.4 iz fizičkog

KRISTIJAN

Ja planiram da upisem sporcu gimnaziju,dali tebaju ovene iz fizičkog 5 ili moze i 4.5 razred sa završio sa 4.33,ako tako nastavim dali cu moci da upisem gimnaziju

Natalija

Ja planiram da upisem sportsku gimnaziju ali ne znam da li cu moci (6.razred:4.12 7.razred:3,93 8. vrv iznad 4.00)bavim se dzudoom i jako sam dobra u tome dva puta sam drzavna prvakinja 5. sam na balkanu u reprezentaciji sam pa ako bi neko mogao da mi pomogne.

Jovan

Zdravo, moje ime je Jovan Radovanovic,ja se vec dugo bavim Karateom, vec 4 godina, i dosta sam uspesan u tom sportu, ucestvovao sam kao reprezentativac, imam dosta medalja, ali nažalost nisam bas dobar ucenik. Vrlo dobar sam ucenik, i stvarno zelim da upisem sportsku gimnaziju.

Lil

I ja se vec 6 godina bavim karateom, ucim ali nisam odlican ucenik, jer ucim u jednu od najacih gimnazija na turskom jeziku, ali ga bas ne savladavam najbolje i cilj mi je bio da savladam. Sama sebi stvaram dupli posao jer prevedjujem lekcije sa jednog jezika na drugi, po ceo dan sam sa knjigom i nemam vremena da odem na trening, to me jako razocarava, jer nisam svoja bez karatea. Planiram da se prebacim u sportskoj gimnaziji pa bih onda imala vremena za trening a i u medjuvremenu bi mogla da upisem kurs na turskom, sto bi bilo bolja… Učitaj još »

Lil

Blagoje