Sportska gimnazija – Beograd (Stari grad)

Adresa: Herceg Stjepana 7, Beograd (Stari grad)
Telefon: 011/2650-754
Website: www.sportskagimnazija.edu.rs
Email: sportskagimnazija@yahoo.com

Sportska gimnazija u Beogradu osnovana je septembra 2002. godine.

Danas ova gimnazija ima 24 odeljenja opšteg smera sa oko 760 učenika. Sportsku gimnaziju su završili neki od naših najuspešnijih sportista, a neki od učenika su već uspešni reprezentativci svog godišta.

SMEROVI - Sportska gimnazija - Stari grad

Područje rada: Gimnazija

BODOVI ZA UPIS 2018/2019 - Sportska gimnazija - Stari grad

Opšti tip – sportsko odeljenje  180  81.53

KONKURSI OD PRETHODNIH GODINA - Sportska gimnazija - Stari grad

Opšti tip – sportsko odeljenje  180  87.21

Opšti tip – sportsko odeljenje  180  84.08

Opšti tip – sportsko odeljenje  180  80.88

Opšti tip – sportsko odeljenje  180  80.88

***Napomena: Ukoliko mislite da postoji neka greška u navedenim informacijama molimo Vas da nas obavestite preko kontakt forme.

2 Komentara
3 Replika
0 Pratioci

Najviše reakcija
Najposećenija diskusija
najnoviji najstariji najviše glasova
Jovan

Zdravo, moje ime je Jovan Radovanovic,ja se vec dugo bavim Karateom, vec 4 godina, i dosta sam uspesan u tom sportu, ucestvovao sam kao reprezentativac, imam dosta medalja, ali nažalost nisam bas dobar ucenik. Vrlo dobar sam ucenik, i stvarno zelim da upisem sportsku gimnaziju.

Lil

I ja se vec 6 godina bavim karateom, ucim ali nisam odlican ucenik, jer ucim u jednu od najacih gimnazija na turskom jeziku, ali ga bas ne savladavam najbolje i cilj mi je bio da savladam. Sama sebi stvaram dupli posao jer prevedjujem lekcije sa jednog jezika na drugi, po ceo dan sam sa knjigom i nemam vremena da odem na trening, to me jako razocarava, jer nisam svoja bez karatea. Planiram da se prebacim u sportskoj gimnaziji pa bih onda imala vremena za trening a i u medjuvremenu bi mogla da upisem kurs na turskom, sto bi bilo bolja… Učitaj još »

Lil

Blagoje