Druga ekonomska škola – Beograd (Voždovac)

drugaekonomskaAdresa: Gospodara Vučića 50, Beograd (Voždovac)
Telefon: 011/644-0132
Website: www.drugaekonomska.eskola.rs
Email: skola@drugaekonomska.edu.rs

Druga ekonomska škola u Beogradu je osnovana 1939. godine pod nazivom Druga trgovačka akademija i u početku je bila smeštena u zgradu sa Prvom trgovačkom školom. Škola je rasla i razvijala se shodno potrebama privrede za školovanim kadrom ekonomske struke.

Nastava se odvija u dvadeset sedam klasičnih učionica i deset kabineta, sali za fiskulturu i dva otvorena terena. U sklopu škole postoji i biblioteka sa bogatim sadžajem. Kabineti za nastavu i kancelarije za zaposlene u administraciji opremljeni su savremenim računarima.

Budući učenici biraju jedan od smerova iz područja rada ekonomija, pravo i administracija.

SMEROVI - Druga ekonomska škola - Voždovac

Područje rada: Ekonomija, pravo i administracija

BODOVI ZA UPIS 2018/2019 - Druga ekonomska škola - Voždovac

Finansijski administrator  60  75.59
 Ekonomski tehničar  240  73.40

KONKURSI OD PRETHODNIH GODINA - Druga ekonomska škola - Voždovac

Finansijski administrator  60  79.99
 Ekonomski tehničar  240  75.87

Finansijski administrator  60  80.25
 Ekonomski tehničar  270  76.00

Finansijski administrator  90  78.42
 Ekonomski tehničar  270  75.11

Finansijski administrator  90  73.80
 Ekonomski tehničar  270  71.04

***Napomena: Ukoliko mislite da postoji neka greška u navedenim informacijama molimo Vas da nas kontaktirate preko kontakt forme.