Tehnička škola za dizajn kože – Beograd (Voždovac)

logoAdresa: Vojislava Ilića 88, Beograd (Voždovac)
Telefon: 011/2632-183
Website: www.skolazadizajnkoze.edu.rs
Email: tszdk@hotmail.com

Tehnička škola za dizajn kože u Beogradu specijalizovala se za delatnost kojom se bavi 1961. godine. Škola obrazuje profile četvorogodišnjih i trogodišnjih usmerenja.

Obrazovni profili dizajner proizvoda od kože i tehničar-modelar kože po završetku školovanja mogu da rade u oblsati dizajna i modelovanja obuće, galanterije ili konfekcijskih proizvoda od kože i krzna. Pored rada u struci učenici mogu i da nastave školovanje na nekom od fakulteta ili visokih škola. Tehničari za zaštitu životne sredine se obrazuju u oblasti prevencije u zaštiti životne sredine, revitalizaciji životne sredine i načelima održivog razvoja. Dobar deo nastave na ovom smeru se dešava u laboratoriji. Trogodišnja usmerenja obućar, galanterista i konfekcionar kože i krzna stvaraju mogućnost brzog zapošljavanja nakon završene škole.

SMEROVI - Tehnička škola za dizajn kože - Voždovac

Područje rada: Tekstilstvo i kožarstvo

Područje rada: Hemija, nemetali i grafičarstvo

BODOVI ZA UPIS 2018/2019 - Tehnička škola za dizajn kože - Voždovac

Galanterista  10  45.72
 Konfekcionar kože i krzna  10  38.40
 Tehničar za zaštitu životne sredine  30  51.12

***Napomena: Ukoliko mislite da postoji neka greška u navedenim informacijama molimo Vas da nas obavestite preko kontakt forme.

Gde pronalazite informacije o upisu u srednju školu/fakultet?