Arhitektonska tehnička škola – Beograd (Vračar)

skolebezslikaAdresa: Vojislava Ilića 78
Telefon: 011/2412-127
Website: www.arhitektonska-skola.wix.com
Email: ats@ats.edu.rs

Najzaslužniji za osnivanje Večernje zanatske škole, prethodnicu današnje Arhitektonsko tehničke, bili su Svetolik I. Popović, Đorđe B. Zlatanović, Josif Bukavac i njegovi prijatelji, koji su dobili saglasnost Ministarstva privrede za osnivanje škole. Tokom svoje istorije škola je pretrpela manje izmene u zastupljenim oblastima rada i u samom nazivu.

Arhitektonska škola u Beogradu obrazuje učenike na dva obrazovna smera iz područja rada geodezija i građevinarstvo: arhitektonski tehničar i građevinski tehničar za visokogradnju. Deo nastave odvija se uz pomoć računara, a praktična nastava odvija se pod stručnim nadzorom profesora.

Škola poseduje fiskulturnu salu koja svojom funkcionalnošću prevazilazi slične objekte kod nas. Školska biblioteka sadrži oko 6 500 naslova.

SMEROVI - Arhitektonska tehnička škola - Beograd (Vračar)

Područje rada: Geodezija i građevinarstvo

BODOVI ZA UPIS 2018/2019 - Arhitektonska tehnička škola - Vračar

Arhitektonski tehničar  180  70.24

KONKURSI OD PRETHODNIH GODINA - Arhitektonska tehnička škola - Vračar

Arhitektonski tehničar  180 73.90

Arhitektonski tehničar  180  70.52

Arhitektonski tehničar – ogled  48  85.90
 Građevinski tehničar za visokogradnju  120  69.49

Arhitektonski tehničar – ogled  48  80.48
 Građevinski tehničar za visokogradnju  120  61.72

***Napomena: Ukoliko mislite da postoji neka greška u navedenim informacijama molimo Vas da nas kontaktirate preko kontakt forme.

5 Komentara
3 Replika
1 Pratioci

Najviše reakcija
Najposećenija diskusija
najnoviji najstariji najviše glasova
@diferencija

jel upisao neko 18/19 plz

je l’ upisao neko atš?

Anđelo Gavrilović

upisuje neko atš ove godine?

danica

odlično hahah

odlično ahah

Aleksandra

Da li ATS podrazumeva i smer gradjevinski tehnicar za visoko gradnju??

Marko

Koji je sada minimalan broj bodova za upis u ats,posto sada nema smera gradjevinski tehnicar za visokogradnju?