Pravno-birotehnička škola “Dimitrije Davidović” – Zemun

Telefon: 011/3164-136
Website: www.pravnobiroskola.edu.rs
Email: pbskolaz@eunet.rs

Pravno-birotehnička škola “Dimitrije Davidović” je osnovana jula 1960. godine u Zemunu. Godine 1998. škola je smeštena u zgradu na adresi Tošin bunar 17 u Zemunu u kojoj se prethodno odvijala nastava za mlađe razrede Osnovne škole “Majka Jugovića” ali je zbog smanjenja broja učenika preseljena u matičnu zgradu u Gradskom parku.

Školu pohađa oko 1100 učenika. U dve zgrade nalazi se 13 učionica, 2 kabineta za daktilografiju, jedan kabinet za računarstvo i informatiku opremljen najnovijim računarima, biblioteka, đački klub, administrativne prostorije, a tu je i veliko dvorište sa sportskim terenima za košarku, rukomet i fudbal. Nastava se realizuje u području rada ekonomija, pravo i administracija.

U sklopu vannastavnih aktivnosti organizovan je rad sekcija: literarna, pozorišna, lingvistička, ekološko-hemijska, pravna, recitatorska, geografsko-planinarska i sportske sekcije.

SMEROVI - Pravno-birotehnička škola "Dimitrije Davidović" - Zemun

Područje rada: Ekonomija, pravo i administracija

BODOVI ZA UPIS 2019/2020 - Pravno-birotehnička škola "Dimitrije Davidović" - Zemun

Poslovni administrator  60
 Pravno-poslovni tehničar  60
 Tehničar obezbeđenja  30

KONKURSI OD PRETHODNIH GODINA - Pravno-birotehnička škola "Dimitrije Davidović" - Zemun

Bodovi za upis - Konkurs 2018/2019

Poslovni administrator  60  73.54
 Pravni tehničar  60  76.88
 Tehničar obezbeđenja  30  72.20

Poslovni administrator  60  77.55
 Pravni tehničar  60  79.16
 Tehničar obezbeđenja  30  76.35

Poslovni administrator  60  75.61
 Pravni tehničar  90  76.99
 Tehničar obezbeđenja  30  75.59

Poslovni administrator  60  76.45
 Pravni tehničar  90  76.05
 Tehničar obezbeđenja  30  75.09

Poslovni administrator  60  70.52
 Pravni tehničar  90  70.68
 Tehničar obezbeđenja  30  70.48

***Napomena: Ukoliko mislite da postoji neka greška u navedenim informacijama molimo Vas da nas kontaktirate preko kontakt forme.

3 Komentara
3 Replika
6 Pratioci

Najviše reakcija
Najposećenija diskusija
najnoviji najstariji najviše glasova
Jbg

Da li mogu da upisem tehnicara za bezbednost sa 72.50

Marija

Da li postoji dom za ovu školu?

Anonimus

Razmislja li neko o upisu u ovu skolu od osmaka?

Nikola

Mozda ovo, ali ako ne budem imao bodova Trgovacka Komercijalista..

Milica

Da