Geodetska tehnička škola – Beograd (Zvezdara)

geodbgAdresa: Milana Rakića 42, Beograd (Zvezdara)
Telefon: 011/2411-880
Website: www.geodetska.edu.rs
Email: geodetskaskola@sbb.rs

Osnovna delatnost škole je srednje stručno obrazovanje koje se stiče u području rada geodezija i građevinarstvo.

Mnoge reforme u obrazovanju tokom prošlog veka nisu zaobišle ni ovu školu. Više puta je menjan program i trajanje školovanja. Geodetska tehnička škola u Beogradu obrazovala je više od 7 000 učenika. Velika većina njih uspešno je nastavila dalje školovanje.

Nakon zavšetka školovanja u trajanju od 4 godine, učenici koji žele da studiraju, najčešće upisuju Visoku građevinsko-geodetsku školu ili odsek geodezije Građevinskog fakulteta. Takođe, učenici imaju mogućnost nastavka školovanja na svim tehničkim fakultetima i visokim školama.

Budući učenici konkurišu za profil geodetski tehničar – geometar u trajanju od 4 godine, iz područja rada geodezija i građevinarstvo.

SMEROVI - Geodetska tehnička škola - Zvezdara

Područje rada: Geodezija i građevinarstvo

BODOVI ZA UPIS 2018/2019 - Geodetska tehnička škola - Zvezdara

Geodetski tehničar – geometar  150

KONKURSI OD PRETHODNIH GODINA - Geodetska tehnička škola - Zvezdara

Geodetski tehničar – geometar  150  64.36

Geodetski tehničar – geometar  150  66.64

Geodetski tehničar – geometar  150  63.10

Geodetski tehničar – geometar  150  50.24

***Napomena: Ukoliko mislite da postoji neka greška u navedenim informacijama molimo Vas da nas kontaktirate preko kontakt forme.

Gde pronalazite informacije o upisu u srednju školu/fakultet?