Građevinska tehnička škola “Branko Žeželj” – Beograd (Zvezdara)

skolebezslikaAdresa: Hajduk Stankova 2, Beograd
Telefon: 011/2411-472
Website: www.gtskola.edu.rs
Email: direktor@gtskola.edu.rs

Škola je osnovana septembra 1924. godine, kao “Državna srednja tehnička škola”. Tokom istorije prolazila je kroz brojne reforme i nekoliko puta menjala ime. Sadašnji naziv škole je Građevinska tehnička škola “Branko Žeželj” sa sedištem u Beogradu.

Danas škola zauzima oko 6400 m2 prostora i raspolaže sa 13 učionica, 15 kabineta, salom za fizičko, bibliotekom i učeničkim klubom. U sklopu vannastavnih aktivnosti organizovan je rad brojnih sekcija, a neke od njih su: šahovska, literarna, muzička, dramska, novinarska, istorijska, geografska, ekološka, planinarska, brojne sportske sekcije…

Budući učenici se obrazuju i usavršavaju u oblasti geodezija i građevinarstvo.

SMEROVI - Građevinska tehnička škola "Branko Žeželj" - Zvezdara

Područje rada: Geodezija i građevinarstvo

BODOVI ZA UPIS 2018/2019 - Građevinska tehnička škola "Branko Žeželj" - Zvezdara

Građevinski tehničar za niskogradnju  120  50.02

KONKURSI OD PRETHODNIH GODINA - Građevinska tehnička škola "Branko Žeželj" - Zvezdara

Građevinski tehničar za niskogradnju  120  50.16

Građevinski tehničar za niskogradnju  120  50.13

Građevinski tehničar za niskogradnju  120  42.94

Građevinski tehničar za niskogradnju  120  35.28

***Napomena: Ukoliko mislite da postoji neka greška u navedenim informacijama molimo Vas da nas kontaktirate preko kontakt forme.

1 Komentara
0 Replika
0 Pratioci

Najviše reakcija
Najposećenija diskusija
najnoviji najstariji najviše glasova
Strahinja

Kada ce se znati bodovi ?