Gimnazija “Laza Kostić” – Novi Sad

Telefon: 021/6466-766
Website: www.gimnazijalazakostic.edu.rs
Email: lakogim@gmail.com

Gimnazija ”Laza Kostić” iz Novog Sada je najmlađa škola ovakvog tipa u Srbiji. Škola se nalazi u mirnoj gradskoj zoni, što omogućava neometano izvođenje nastave, izolovano od gradske buke.

Nastavni kadar teži kontinuiranom stručnom usavršavanju kroz seminare i edukacije za zaposlene. Cilj predavača je da učenike što bolje pripreme za dalje školovanje. Kroz razvijanje drugarskog odnosa, škola obrazovno deluje na učenike, formirajući svestrane ličnosti. Nastavne aktivnosti posebno se prilagođavaju učenicima koji se aktivno bave sportom.

Školsku zgradu sačinjava 3 objekta: stara zgrada, nova zgrada 1 i nova zgrada 2. U tri objekta smešteno je 14 učionica opšte namene, 6 kabineta od kojih su 2 informatička, 4 specijalizovane učionice, a tu je još i biblioteka, radionica, svečana sala i pomoćne prostorije.

SMEROVI - Gimnazija "Laza Kostić" - Novi Sad

Područje rada: Gimnazija

BODOVI ZA UPIS 2018/2019 - Gimnazija "Laza Kostić" - Novi Sad

Opšti tip  180  84.98

KONKURSI OD PRETHODNIH GODINA - Gimnazija "Laza Kostić" - Novi Sad

Opšti tip  180  87.25

Opšti tip  180  83.63

Opšti tip  180  85.24

Opšti tip  180  77.80

4 Komentara
3 Replika
0 Pratioci

Najviše reakcija
Najposećenija diskusija
najnoviji najstariji najviše glasova
Ime nije bitno

Da li je neko upao?

Ime nije bitno

Ko je upao?

Jovan Kokotovic

Kakve su preporuke za skolu?

Sneža

Sve preporuke za ovu školu! To tvrdim kao roditelj. Ovde se traži znanje, red, rad i disciplina. Ono što je takođe bitno cene vas i poštuju kao učenika. Ekskurzije su im takodje najbolje za razliku od drugih skola. Garantovano je ovo najbolja Gimnazija!

Anja

Karlovacka je najbolja.

Jovana

Je li ”77.80” bodovnik i za 2015-2016 godinu?

Niko ne može da zna koliko je bodova potrebno za upis u ovoj školskoj godini sve dok se proces upisa ne završi. Ovo je broj bodova od prošle godine koji predstavlja određen orijentir koliko bi bodova trebal za upis, ali to ne znači da će kandidat koji ima, konkretno u ovom slučaju, više od 77.80 bodova i upisati taj smer. Isto tako ne mora da znači i da kandidat sa nešto manje bodova od 77.80 sigurno neće upisati smer.

Detaljnije o bodovima za upis pogledaj ovde: http://srednjeskole.edukacija.rs/bodovi-za-upis-u-srednje-skole-2015-2016