Srednja stručna škola “Borislav Mihajlović Mihiz” – Irig

Telefon: 022/462-026
Website: www.sssborislavmihajlovic.edu.rs
Email: sssborislavmihajlovic@gmail.com

Srednja stručna škola “Borislav Mihajlović Mihiz” iz Iriga spada u red mlađih škola. Osnovana je 2009. godine odlukom Skupštine AP Vojvodine. Škola nosi naziv po Borislavu Mihajloviću, koji je bio čuveni književnik, putopisac, kritičar i pesnik.

Budući učenici biraju jedan od smerova iz dva područja rada: trgovina, ugostiteljstvo i turizam i poljoprivreda, proizvodnja i prerada hrane. Svim upisanim učenicima obezbeđeni su besplatni udžbenici, kao i prevoz za đake iz opštine Irig, grada Rume i Novog Sada. Pored redovnih, škola obrazuje i vanredne učenike i vrši prekvalifikacije i dokvalifikacije polaznika.

SMEROVI - Srednja stručna škola "Borislav Mihajlović Mihiz" - Irig

Područje rada: Trgovina, ugostiteljstvo i turizam

Područje rada: Poljoprivreda, proizvodnja i prerada hrane

BODOVI ZA UPIS 2019/2020 - Srednja stručna škola "Borislav Mihajlović Mihiz" - Irig

30  —
 30  —

KONKURSI OD PRETHODNIH GODINA - Srednja stručna škola "Borislav Mihajlović Mihiz" - Irig

Bodovi za upis - Konkurs 2018/2019

30  65.02
 30  50.01

30  62.90
 30  51.00

30  52.00
 20  66.31

30  41.69
 20  59.87

30  48.60
 20  41.84

***Napomena: Ukoliko mislite da postoji neka greška u navedenim informacijama molimo Vas da nas kontaktirate preko kontakt forme.

6 Komentara
3 Replika
1 Pratioci

Najviše reakcija
Najposećenija diskusija
najnoviji najstariji najviše glasova
Ucenik

Imam veoma veliku zelju da upisem smer za vinara ali ne verujem da cu imati dovaljan broj bodova da li je ikako moguce da upisem taj smer sa manjim brojem bodova

Ivan

Da li će se možda vratiti smer ”Turistički tehničar”?

Šuki

Videcemo kad izadje novi konkurs za upis, tamo u martu – aprilu.

nemam ime

koliko se placa bus iz novog sada do skole na mesecnom nivou ?

Pro

Koliko se placa bus od novog sada ?

Mama

Kako deca zimi dolaze u skolu ? I koliko je potrebno do skole leti a koliko zimi vremena ?

Zavisi odakle učenik putuje

Nije botno

Koje su sanse da upadnem za kulinarskog tehnicara ako imam 64 boda ?

Pa vidis da je u poslednje 3 godine trebalo maksimalno 52 boda, sve ima u tabelama iznad.