Srednja stručna škola “Borislav Mihajlović Mihiz” – Irig

Telefon: 022/462-026
Website: www.sssborislavmihajlovic.edu.rs
Email: sssborislavmihajlovic@gmail.com

Srednja stručna škola “Borislav Mihajlović Mihiz” iz Iriga spada u red mlađih škola. Osnovana je 2009. godine odlukom Skupštine AP Vojvodine. Škola nosi naziv po Borislavu Mihajloviću, koji je bio čuveni književnik, putopisac, kritičar i pesnik.

Budući učenici biraju jedan od smerova iz dva područja rada: trgovina, ugostiteljstvo i turizam i poljoprivreda, proizvodnja i prerada hrane. Svim upisanim učenicima obezbeđeni su besplatni udžbenici, kao i prevoz za đake iz opštine Irig, grada Rume i Novog Sada. Pored redovnih, škola obrazuje i vanredne učenike i vrši prekvalifikacije i dokvalifikacije polaznika.

SMEROVI - Srednja stručna škola "Borislav Mihajlović Mihiz" - Irig

Područje rada: Trgovina, ugostiteljstvo i turizam

Područje rada: Poljoprivreda, proizvodnja i prerada hrane

BODOVI ZA UPIS 2018/2019 - Srednja stručna škola "Borislav Mihajlović Mihiz" - Irig

30  65.02
 Vinogradar – vinar
 30  50.01

KONKURSI OD PRETHODNIH GODINA - Srednja stručna škola "Borislav Mihajlović Mihiz" - Irig

30  62.90
 Vinogradar – vinar
 30  51.00

30  52.00
 20  66.31

30  41.69
 20  59.87

30  48.60
 20  41.84

***Napomena: Ukoliko mislite da postoji neka greška u navedenim informacijama molimo Vas da nas kontaktirate preko kontakt forme.

5 Komentara
3 Replika
0 Pratioci

Najviše reakcija
Najposećenija diskusija
najnoviji najstariji najviše glasova
Ivan

Da li će se možda vratiti smer ”Turistički tehničar”?

Šuki

Videcemo kad izadje novi konkurs za upis, tamo u martu – aprilu.

nemam ime

koliko se placa bus iz novog sada do skole na mesecnom nivou ?

Pro

Koliko se placa bus od novog sada ?

Mama

Kako deca zimi dolaze u skolu ? I koliko je potrebno do skole leti a koliko zimi vremena ?

Zavisi odakle učenik putuje

Nije botno

Koje su sanse da upadnem za kulinarskog tehnicara ako imam 64 boda ?

Pa vidis da je u poslednje 3 godine trebalo maksimalno 52 boda, sve ima u tabelama iznad.