Ekonomska škola “Valjevo” – delatnost van sedišta – Osečina

Telefon: 014/451-101
Website:
Email: osbnedic1@open.telekom.rs

Najzaslužniji za otvaranje prvih škola ovog tipa u Valjevu su trgovac Milić Marković i njegovi prijatelji, na čiju je inicijativu 1888. godine otvorena valjevska “Trgovačka omladina”. Škola je od osnivanja više puta menjala ime, prošla kroz razne reforme i transformacije i sve to uz prekide rada u vreme ratnih stanja. Sadašnji naziv je dobila 1993. godine.

Ekonomska škola u Osečini je izdvojeno odeljenje Ekonomske škole “Valjevo”. Budući učenici upisuju smer ekonomski tehničar iz područja rada ekonomija, pravo i administracija.

SMEROVI - Ekonomska škola - Osečina

Područje rada: Trgovina, ugostiteljstvo i turizam

Područje rada: Ekonomija, pravo i administracija

BODOVI ZA UPIS 2018/2019 - Ekonomska škola - Osečina