Gimnazija “Branislav Petronijević” – Ub

Telefon: 014/411-149
Website: www.gimnazijaub.rs
Email: [email protected]

Gimnazija “Branislav Petronijević” – Ub, osnovana je 1990. godine, a današnji naziv dobila je po srpskom filozofu i akademiku Branislavu Petronijeviću 1991. godine.

Gimnazija u Ubu je opšteg tipa, opremljena zadovoljavajućom kompjuterskom tehnikom i savremenom jezičkom laboratorijom. Kao prvi strani jezik uče se francuski i ruski, a kao drugi engleski. Učenici uređuju školski list “Ogledalo” koji izlazi dva puta godišnje.

Učenici tokom obrazovno-vaspitnog procesa stiču osnovna znanja koja im omogućavaju upis na bilo koji od fakulteta i viših škola.

SMEROVI - Gimnazija "Branislav Petronijević" - Ub

Područje rada: Gimnazija

BODOVI ZA UPIS 2020/2021 - Gimnazija "Branislav Petronijević" - Ub

Opšti tip  60

KONKURSI OD PRETHODNIH GODINA - Gimnazija "Branislav Petronijević" - Ub

Bodovi za upis - Konkurs 2019/2020

Opšti tip  60  55.49

Bodovi za upis - Konkurs 2018/2019

Opšti tip  60  58.48

Opšti tip  60  67.66

Opšti tip  60  65.69

Opšti tip  60  55.75

Opšti tip  60  64.88

najnoviji
najstariji najviše glasova
Zorica
4 godine ranije

Da li u drugom krugu postoji sansa da deca nebudu primljena ikao imaju 10 bodova vise nego sto je potrebno…naveli smo Vas kao prvu zelju u drugom krugu?!