Zbirke zadataka za malu maturu 2017 – u prodaji!

23/01/2017, 09:48

Zbirke zadataka za malu maturu 2017 – u prodaji!

Zbirke zadataka za pripremu male mature pripremljene su i nalaze se u prodaji po ukupnoj ceni od 670 dinara.

Zadaci koji se nalaze u zbirkama služe učenicima osmog razreda da se pripreme za polaganje završnog ispita na kraju školske godine.

Pogledajte još: Testovi za pripremu male mature!

Pripremljene su tri zbirke – sa pitanjima iz srpskog/maternjeg jezika, matematike i za polaganje kombinovanog testa, odnosno zbirka u kojoj se nalaze pitanja iz pet oblasti: istorije, geografije, biologije, hemije i fizike.

U svakoj zbirci se nalazi po 450 zadataka koji će pomoći đacima da se što bolje pripreme za malu maturu jer će pitanja na testovima biti konstruisana na isti način kao i u zbirkama za pripremu.

Gde kupiti zbirke zadataka za malu maturu?

Zbirke se mogu kupiti u specijalizovanim knjižarama Zavoda ili naručiti preko osnovne škole koju učenik pohađa.