Stilista saradnik – Opis smera

Zanimanje – Stilista saradnik

Stilista saradnik je kreativna individua sa smislom za modu i estetski izgled odeće i obuće. Posvećen detaljima, pronalazi najbolje odevne kombinacije i daje predloge i savete. Tokom školovanja se osposobljava da kreira stajling koji najviše odgovara određenim osobama. Moguć je nastavak obrazovanja na fakultetu ili višoj školi za modni dizajn.

Srednje škole sa smerom stilista saradnik

Ove školske godine nijedna srednja škola u Srbiji ne upisuje učenike na smer stilista saradnik.

Pogledajte još

• Ostala zanimanja pogledajte OVDE.
  • Spisak srednjih škola u Srbiji pogledajte OVDE.
  • Izračunaj bodove za upis u srednje škole OVDE.

Gde pronalazite informacije o upisu u srednju školu/fakultet?