Unija Srednjoškolaca Srbije raspisala konkurs
Povezane objave
Unija Srednjoškolaca Srbije raspisala je konkurs za radno mesto u marketing/PR timu i za grafičkog dizajnera.
Na konkurs se mogu prijaviti svi zainteresovani srednjoškolci. Prijave se vrše popunjavanjem formulara na sajtu.
Više o konkursu za člana PR tima, kao i prijavu, možete naći OVDE.
Detalji o konkurisanju za mesto grafičkog dizajnera nalaze se OVDE.
Rad u Uniji Srednjoškolaca Srbije je volonterskog tipa.
Konkurs za dva radna mesta otvoren je do 15. februara, a 16. februara će rezultati biti objavljeni na sajtu i društvenim mrežama.
Sva dodatna pitanja možete poslati mejlom na adresu [email protected].
Pogledajte još:
U Čačku sajam obrazovanja za srednjoškolce
Pančevo: Radionice "Kad porastem biću..."
Ovog leta Petar Pan opet na bioskopskom platnu
Dodela stipendija za profesionalni kurs iz oblasti kamere
Opština Žabalj šalje najbolje srednjoškolce na letovanje
"Vreme kada stvaramo" - konferencija namenjena srednjoškolcima
Regionalno takmičenje učeničkih kompanija
Nove medalje srpskih matematičara!






Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*