Dostignuća mladih: Regionalna takmičenja učeničkih kompanija

05/02/2018, 13:41

Dostignuća mladih: Regionalna takmičenja učeničkih kompanija

Organizacija Dostignuća mladih u Srbij organizuje regionalna takmičenja učeničkih kompanija.

Dostignuća mladih u Srbiji sprovodi obrazovne programe iz oblasti preduzetništva i finansijske pismenosti, po licenci Junior Achievement Worldwide.

Programi se odvijaju preko cele godine i besplatni su za sve učenike osnovnih i srednjih škola u Srbiji.

Program takmičenja

Beograd, četvrtak, 15. mart – takmičenje u Beogradu (rok za slanje kompanijskog izveštaja je četvrtak, 8. mart)

Vojvodina, četvrtak, 22. mart – takmičenje u Novom Sadu (rok za slanje kompanijskog izveštaja ječetvrtak, 15. mart)

Jugozapadna i centralna Srbija – četvrtak, 29. mart, takmičenje u Kragujevcu (rok za slanje kompanijskog izveštaja je četvrtak, 22. mart)