Konkurs za Teen redakciju RTV

14/04/2015, 10:01

Konkurs za Teen redakciju RTV

Radio televizija Vojvodine raspisala je konkurs za mlade koji žele da budu članovi tima njihove prve Teen redakcije.

Konkurs je namenjen mladim između 13 i 19 godina, odnosno za učenike i učenice sedmog i osmog razreda osnovne škole i za srednjoškolce.

Audicija za prijem novinara, voditelja ili video saradnika održava se 18. aprila.

Audicija za buduće voditelje i novinare održava se 18. aprila od 10 časova, a pre toga je obavezno popuniti prijavu koja se može obaviti slanjem mejla na adresu teenredakcija.rtv@gmail.com, slanjem SMS poruke na broj 064 819 5823 ili putem Fejsbuk stranice.

Prijava mora da sadrži ime i prezime, godine, razred, školu, mesto stanovanja, lična interesovanja i kontakt telefon.

Mladi koji žele da se oprobaju kao video saradnici mogu poslati svoje bideo priče o dešavanjima i temama koje ih interesuju, a koje traju do tri minuta, preko We transfer-a ili drugih besplatnih servisa mejlom na adresu teenredakcija.rtv@gmail.com.

Više informacija o konkursu nalazi se na zvaničnoj Fejsbuk stranici Teen Team-a.

Izvor: RTV

14/04/2015, 10:01