Nagradni konkurs za srednjoškolce

18/02/2016 10:23

Nagradni konkurs za srednjoškolce

Likovni i književni konkurs, koji je raspisao Regionalni centar za talente “Mihajlo Pupin” iz Pančeva, otvoren je za srednjoškolce sa teritorije cele Republike Srbije.

Krajnji rok za slanje radova je 20. mart.

Tema likovnog konkursa je slobodna, a mogu se poslati radovi iz oblasti: slikanje, crtež, grafika i sve ostale tehnike zastupljene u nastavi.

Svaki učesnik i učesnica na konkurs mogu poslati samo po jedan rad.

Prijava bi trebalo da sadrži, uz rad, puno ime i prezime, broj telefona i mejl adresu (autora ili škole), naziv škole, mesto, ime predmetnog nastavnika.

Nagrade za najbolja tri rada su:

• Prvo mesto – 5.000 dinara
  • Drugo mesto – 3.500 dinara
  • Treće mesto – 2.000 dinara

Zainteresovani za učestvovanje na nagradnom konkursu svoje radove šalju na adresu: Regionalni centar za talente “Mihajlo Pupin”, Dimitrija Tucovića 2, 26000 Pančevo, sa naznakom “Likovni konkurs za učenike srednjih škola”.

Tema književnog konkurs za učenike srednjih škola je slobodna, a svaki autor ili autorka na konkurs može poslati najviše tri pesme ili kratke priče.

Prijava mora sadržati, pored rada, puni ime i prezima, broj telefona i mejl adresu (autora ili škole), naziv škole, mesto i ime predmetnog nastavnika.

Nagrade za najbolja tri rada su:

• Prvo mesto – 5.000 dinara
  • Drugo mesto – 3.500 dinara
  • Treće mesto – 2.000 dinara

Svečana dodela nagrada za likovni i književni konkurs održava se na 14. smotri umetničkih radova učenika, polovinom maja meseca u Pančevu.

Dodatne informacije mogu se dobiti u Regionalnom centru za talente putem telefona 062 756 810, kao i putem zvanične Facebook stranice.

18/02/2016 10:23