U Čačku sajam obrazovanja za srednjoškolce

10/02/2015 11:27

U Čačku sajam obrazovanja za srednjoškolce

U Domu kulture Čačak 12. februara održava se sajam obrazovanja “Indeks”.

Turistička organizacija Čačka u saradnji sa Ministarstvom prosvete, nauke i tehnološkog razvoja već jedanaestu godinu za redom pomaže srednjoškolcima oko odluke u upisivanju daljeg školovanja i opredeljivanja za buduće zanimanje.

U okviru ovogodišnjeg sajma obrazovanja “Indeks 2015” Školska uprava Čačak i Nacionalna služba zapošljavanja – filijala Čačak, organizuju prezentaciju univerziteta, fakulteta, akademija i visokih škola Srbije kako bi pomogli maturantima i kako bi im omogućili što stručniji, kvalitetniji i lakši izbor kada je nastavak školovanja u pitanju.

Na prezentaciju, koja će trajati od 11 do 16 časova 12. februara, pozvane su sve srednje škole iz Čačka i susednih opšina u okiru Moravičkog okruga.

Izvor: Media portal

10/02/2015 11:27