Zrenjanin: Grad regresira prevoz srednjoškolaca

06/09/2016 10:20

Zrenjanin: Grad regresira prevoz srednjoškolaca

Redovni učenici i učenice srednjih škola koji imaju prebivalište na teritoriji grada imaju pravo na regresiran prevoz u školu u školskoj 2016/2017. godini.

Ovo pravo ostvaruju učenici koji sa teritorije grada Zrenjanina svakog dana putuju u srednje škole koje se nalaze na teritoriji van grada Zrenjanina i plaćaju polovinu od pune cene autobuske mesečne karte.

Na regresiran prevoz pravo imaju i učenici i učenike čije su porodice korisnici materijalnog obezbeđenja preko Centra za socijalni rad grada Zrenjanin, kao i učenici za koje Centar za socijalni rad da pozitivno mišljenje – koji dobijaju besplatnu autobusku mesečnu kartu.

Učenici koji koriste svakodnevni prevoz železnicom imaju pravo na besplatne mesečne karte.

Zahtevi za regresiranje prevoza preuzimaju se u Gradskoj upravi grada Zrenjanina, Odeljenje za društvene delatnosti, kancelarija broj 8.

06/09/2016 10:20