Škola za brodarstvo, brodogradnju i hidrogradnju – Beograd (Savski Venac)

skolebezslikaAdresa: Miloša Pocerca 2, Beograd (Savski Venac)
Telefon: 011/3620-743
Website: www.brodarska.edu.rs
Email: sbbh@eunet.rs

Godine 1890. osnovano je Srpsko brodarsko društvo i ono se smatra za preteču današnje škole. Danas, Škola za brodarstvo, brodogradnju i hidrogradnju u Beogradu jedina je ovog tipa koja školuje kadrove u oblasti nautike, brodomašinstva, brodogradnje i hidrogradnje, a pri tom je i jedina škola u Srbiji koja ima sertifikat standarda kvaliteta ISO 9001:200.

Za realizaciju nastave obezbeđena su savremena nastavna sredstva. Nastava za pojedine predmete odvija se u modernim kabinetima sa svom potrebnom opremom. U sklopu vannastavnih aktivnosti aktivne su: plivačka, nautička i veslačka sekcija.

Nakon završene škole za brodarstvo, brodogradnju i hidrogradnju, moguć je nastavak školovanja na velikom broju fakulteta i visokih škola. U školi je takođe moguće vanredno školovanje, a dostupni su i programi prekvalifikacije i dokvalifikacije.

SMEROVI - Škola za brodarstvo, brodogradnju i hidrogradnju - Savski Venac

Područje rada: Saobraćaj

Područje rada: Geodezija i građevinarstvo

Područje rada: Mašinstvo i obrada metala

BODOVI ZA UPIS 2018/2019 - Škola za brodarstvo, brodogradnju i hidrogradnju - Savski Venac

Brodomašinski tehničar  30  50.17
 Nautički tehničar – rečni smer  30  59.47
 Brodovođa  30  33.33
 Građevinski tehničar za hidrogradnju  30  51.20

KONKURSI OD PRETHODNIH GODINA - Škola za brodarstvo, brodogradnju i hidrogradnju - Savski Venac

Brodomašinski tehničar  30  53.96

Najposećenija diskusija
najnoviji najstariji najviše glasova
Ристић Душан

Koliko bodova treba za Nauticki tehnicar pomorski smer?

Petar

Nema taj smer ukinut je

Milos Milenkovic

Da li idalje treba 41 poen za brodomasinskog tehnicara tj. posto je taj smer 4 godine ?