Zubotehnička škola – Beograd (Zvezdara)

zubbeogradAdresa: Stanka Vraza 63, Beograd (Zvezdara)
Telefon: 011/644-2913
Website: www.zts.edu.rs
Email: ztsbgd@gmail.com

Beogradska Zubotehnička škola realizuje obrazovno-vaspitni rad sa više od 800 učenika koji su raspoređeni u 4 razreda po 7 odeljenja. U Zubotehničkoj školi se takođe obrazuju i kandidati koji vanredno završavaju školovanje, kao i kandidati na prekvalifikaciji i specijalizaciji.

Škola pored redovne nastave realizuje i vežbe za sve obrazovne profile. Za obrazovni profil zubni tehničar vežbe se održavaju na Stomatološkom fakultetu, domovima zdravlja i Vojnomedicinskoj akademiji. Za profil stomatološka sestra-tehničar vežbe se održavaju na klinikama Stomatološkog i Medicinskog fakulteta.

Učenicima je na raspolaganju 12 učionica klasičnog tipa, 9 laboratorija, nekoliko kabineta za informatiku, zdravstvenu negu i prvu pomoć, kao i zubna ambulanta. Škola ima u planu da adaptira postojeću fiskulturnu salu. U sklopu vannastavnih aktivnosti organizovan je rad sekcija: recitatorska i dramska sekcija.

SMEROVI - Zubotehnička škola - Zvezdara

Područje rada: Zdravstvo i socijalna zaštita

BODOVI ZA UPIS 2018/2019 - Zubotehnička škola - Zvezdara

Zubni tehničar  120
 Stomatološka sestra – tehničar  60

KONKURSI OD PRETHODNIH GODINA - Zubotehnička škola - Zvezdara

Zubni tehničar  120  87.21
 Stomatološka sestra – tehničar  60  83.60

Zubni tehničar  120  85.94
 Stomatološka sestra – tehničar  60  82.16

Zubni tehničar  120  86.11
 Stomatološka sestra – tehničar  60  82.65

Zubni tehničar  120  81.60
 Stomatološka sestra – tehničar  60  78.04

***Napomena: Ukoliko mislite da postoji neka greška u navedenim informacijama molimo Vas da nas kontaktirate preko kontakt forme.