Zubotehnička škola – Beograd (Zvezdara)

zubbeogradAdresa: Stanka Vraza 63, Beograd (Zvezdara)
Telefon: 011/644-2913
Website: www.zts.edu.rs
Email: ztsbgd@gmail.com

Beogradska Zubotehnička škola realizuje obrazovno-vaspitni rad sa više od 800 učenika koji su raspoređeni u 4 razreda po 7 odeljenja. U Zubotehničkoj školi se takođe obrazuju i kandidati koji vanredno završavaju školovanje, kao i kandidati na prekvalifikaciji i specijalizaciji.

Škola pored redovne nastave realizuje i vežbe za sve obrazovne profile. Za obrazovni profil zubni tehničar vežbe se održavaju na Stomatološkom fakultetu, domovima zdravlja i Vojnomedicinskoj akademiji. Za profil stomatološka sestra-tehničar vežbe se održavaju na klinikama Stomatološkog i Medicinskog fakulteta.

Učenicima je na raspolaganju 12 učionica klasičnog tipa, 9 laboratorija, nekoliko kabineta za informatiku, zdravstvenu negu i prvu pomoć, kao i zubna ambulanta. Škola ima u planu da adaptira postojeću fiskulturnu salu. U sklopu vannastavnih aktivnosti organizovan je rad sekcija: recitatorska i dramska sekcija.

SMEROVI - Zubotehnička škola - Zvezdara

Područje rada: Zdravstvo i socijalna zaštita

BODOVI ZA UPIS 2018/2019 - Zubotehnička škola - Zvezdara

Zubni tehničar  120  83.78
 Stomatološka sestra – tehničar  60  79.63

KONKURSI OD PRETHODNIH GODINA - Zubotehnička škola - Zvezdara

Zubni tehničar  120  87.21
 Stomatološka sestra – tehničar  60  83.60

Zubni tehničar  120  85.94
 Stomatološka sestra – tehničar  60  82.16

Zubni tehničar  120  86.11
 Stomatološka sestra – tehničar  60  82.65

Zubni tehničar  120  81.60
 Stomatološka sestra – tehničar  60  78.04

***Napomena: Ukoliko mislite da postoji neka greška u navedenim informacijama molimo Vas da nas kontaktirate preko kontakt forme.

4 Komentara
3 Replika
2 Pratioci

Najviše reakcija
Najposećenija diskusija
najnoviji najstariji najviše glasova
Stefan

Da li posle smera zubnog tehnicara mogu da idem na medicinski fakultet, usput hvala

Nina

Pozdrav, da li u samoj školi postoji neki bazar, prodaja polovnih udžbenika…. Upisujem se u I god. smer stom. sestra…. Hvala

Marija Jelačić

Jel ima zubotehnička škola dom za učenike?

Suvajac Sanja

Nema,ja ako upadnem konkurisacu za dom koji je 15 minuta busom,a cula sam da je dobar.

Милица Мирковић

Da li misliš na dom koji se zove “Karađorđe”? Ja sam takođe čula da je dom super,meni je kao 3. Želja stomatološka sestra tehničar

adelastern

Upisuje neko ovo ili Farmaceutsko-fizioterapeutsku?

Jelena

ja fizioterapeutskuuu