Srednja građevinska i drvoprerađivačka stručna škola – Apatin

Telefon: 025/773-211
Website: www.gradedu.net
Email: [email protected]

Škola sa bogatom tradicijom, od regionalnog značaja, obrazuje stručne kadrove za potrebe privrede ne samo opštine Apatin već i šire. Mlade generacije, po završetku školovanja, uključuju se u proizvodne procese i rad privrede.

Srednja građevinska i drvoprerađivačka stručna škola iz Apatina, raspolaže sa 1 ha i 16 ari školskog prostora. Zgrada je novije gradnje i u njoj se nalazi 17 klasičnih učionica, biblioteka, zbornica i prostorije uprave, sala za fiskulturu sa svlačionicama i kupatilima, radionica za stolare, radionički prostor za obuku đaka građevinske struke, sportski tereni, tenisko igralište. Nedavno je izrađena nova radionica sa 300 m2 prostora.

SMEROVI - Srednja građevinska i drvoprerađivačka stručna škola - Apatin

Područje rada: Geodezija i građevinarstvo

BODOVI ZA UPIS 2020/2021 - Srednja građevinska i drvoprerađivačka stručna škola - Apatin

Tehničar za oblikovanje nameštaja i enterijera  30