Škola za muzičke talente – Ćuprija

Telefon: 035/847-23-44
Website: www.talenti.edu.rs
Email: direktor@talenti.edu.rs

Škola za muzičke talente u Ćupriji, osnovana 1973. godine. Posle samo 4 godine rada, učenici ove škole beleže odlične rezultate na prestižnim takmičenjima. Zgrada u kojoj se škola nalazi, dobijena je na korišćenje 1989. godine.

Trodelna zgrada prostire se na 4800 m2 školskog prostora u kome su smeštene moderne učionice, 31 kabinet za instrumentalnu nastavu, specijalizovane učionice za teorijske predmete, moderan kabinet sa savremenom opremom za slušanje muzike, kamerna sala, biblioteka i medijateka, prostorije za lekara, stomatologa, psihologa i pedagoga. U dvorištu škole nalazi se i sportski teren za rekreaciju, kao i zabavni park namenjen najmlađima.

SMEROVI - Škola za muzičke talente - Ćuprija

Područje rada: Kultura, umetnost i javno informisanje

UPIS U MUZIČKU ŠKOLU

Za upis u Školu za muzičke talente u Ćupriji kandidat polaže prijemni ispit iz tri dela:

• Psihološka procena sposobnosti
  • Instrument
  • Solfeđo

Kandidat može da ostvari najviše 300 bodova na prijemnom ispitu, i to:

• 100 bodova iz psihološke procene sposobnosti
  • 100 bodova iz instrumenta
  • 100 bodova iz solfeđa

***Napomena: Ukoliko mislite da postoji neka greška u navedenim informacijama molimo Vas da nas kontaktirate preko kontakt forme.