Gimnazija “Stevan Puzić” – Ruma

Telefon: 022/474-515
Website: www.gimnazija-ruma.rs
Email: rumagimn@eunet.rs

Godine 1912. osnovana je Realna gimnazija koja je 2012. godine, pod imenom “Stevan Puzić” proslavila vek svog postojanja. Preteča realne gimnazije bila je “Srednja škola” osnovana davne 1770. godine.

Gimnazija “Stevan Puzić” u Rumi locirana je u novom krilu zgrade u ulici Partizanska bb. Taj prostor ima 6 učionica opšte namene, hemijske laboratorije, dva računarska kabineta, kabinet za biologiju, kabinet za fiziku, školsku biblioteku, kabinet za društvene nauke sa videotekom, kabinet za strane jezike, prostor u holu, fiskulturnu salu i sportske terene.

Škola radi u dve smene, zbog zajedničkog korišćenja prostorija sa drugom školom iz Rume.

SMEROVI - Gimnazija "Stevan Puzić" - Ruma

BODOVI ZA UPIS 2018/2019 - Gimnazija "Stevan Puzić" - Ruma

60  —
 60  —
 Učenici sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku
 20  —

KONKURSI OD PRETHODNIH GODINA - Gimnazija "Stevan Puzić" - Ruma

60  65.81
 60  58.31

60  69.81
 60  60.44

60  66.84
 60  59.54

60  64.40
 60  52.08

***Napomena: Ukoliko mislite da postoji neka greška u navedenim informacijama molimo Vas da nas kontaktirate preko kontakt forme.