SG_Edukacija

Povlašćeni uslovi pravovremenog upisa u školsku 2019/2020. godinu

U toku je predupisni rok u Savremenoj gimnaziji, kada su cene školarina smanjene za gotovo 50% od stvarne vrednosti školovanja. Ovako pristupačna cena je nagrada za sve koji na vreme donesu pravu odluku o nastavku školovanja u Savremenoj gimnaziji.

Cilj je da kvalitetno Kembridž obrazovanje približimo svakom detetu i svakoj porodici. Vrhunska svetska edukacija ne sme da bude dostupna samo malobrojnima koji su u mogućnosti da izdvoje nekoliko desetina hiljada evra godišnje, već i vama koji svom detetu možete i želite obezbediti obrazovanje kakvo zaslužuje.

Zato su za rani upis obezbeđeni popusti, specijalne pogodnosti i brojne stipendije za vukovce, sportiste i talente.

Školarina

Svake godine, naša škola otvara vrata učenicima koji od obrazovanja žele više. U ponudi su tri programa školovanja: Nacionalni program opšte gimnazije (BASIC), Kembridž program međunarodnih ispita (INTERNATIONAL) i kombinacija ova dva programa (STANDARD).

ŠKOLOVANJE STANDARD – KOMBINOVANI PROGRAM

Ovaj napredni program školovanja obuhvata kombinovanu nastavu na srpskom i engleskom jeziku po Nacionalnom i po Kembridž planu i programu.

Paket Cena sa popustom do 31. maja Puna Cena  na 12 rata  Na 96 rata
 STANDARD 4090 6900 346 203
 STANDARD PLUS 4690 7900 391 229

ŠKOLOVANJE BASIC – NACIONALNI PROGRAM

Ovaj program školovanja je namenjen učenicima koji žele da prate samo Nacionalni plan i program za gimnaziju opšteg tipa.

Paket Cena sa popustom do 31. maja
Puna Cena  na 12 rata  Na 96 rata
 BASIC 3400 5500 283 166
 BASIC PLUS 4000 6900 333 195

ŠKOLOVANJE INTERNATIONAL – KEMBRIDŽ PROGRAM

Ovaj program školovanja je namenjen učenicima koji žele da prate samo Kembridž plan i program na engleskom jeziku.

Paket Cena sa popustom do 31. maja Puna Cena  na 12 rata  Na 96 rata
 INTERNATIONAL 5990 9900 499 293

Pogodnosti po načinu plaćanja:

• Mogućnost plaćanja na 12 i 96 mesečnih rata.
  • Popust od 5% za avansnu uplatu iznosa školarine u celosti za školsku godinu.
  • Popust od 2.5% za avansnu uplatu iznosa školarine za polugodište.
  • Dvoje i više dece iz iste porodice dobijaju porodični popust od 5%.
  • Dvoje i više dece roditelja zaposlenih u istoj firmi imaju korporativni popust od 5%.
  • Dodatna pogodnost za stipendiste: umesto na punu cenu, stipendijski popusti od 50-100% se obračunavaju na umanjen iznos:
    • Kombinovani program Standard/Standard Plus: 5400/6000 evra.
    • Nacionalni program Basic/Basic Plus: 4200/5400 evra.
    • Kembridž program International: 7800 evra.

Pogodnosti po drugim osnovama (popusti iz ove kategorije se ne sabiraju):

• Dvoje i više dece iz iste porodice dobijaju porodični popust od 5%.
  • Dodatna pogodnost za podstrek za najbolje: umesto na punu cenu, popusti u okviru programa podrške od 50-100% se obračunavaju na umanjen iznos:
    • Kombinovani program Standard/Standard Plus: 5400/6000 evra.
    • Nacionalni program Basic/Basic Plus: 4200/5400 evra.
    • Cambridge International program International: 7800 evra.

Napomene:

• Sve cene su navedene u evrima.
  • Plaćanje školarine se vrši u dinarskoj protivvrednosti prema prodajnom kursu Narodne Banke Srbije na dan uplate po ugovoru sa Savremenom gimnazijom.
  • Školarinu, osim roditelja, može plaćati i drugo pravno ili fizičko lice.

UPISNA PROCEDURA

Upisna procedura u našoj školi sastoji se iz dve faze.

PRVA FAZA

• Popunjavanje prijave za upis
  • Stručni tim kontaktira roditelje i dogovara sastanak
  • Razgovor sa roditeljima/starateljima u vezi sa detetom i zajedničkim očekivanjima
  • Psihološko testiranje i intervju potencijalnog učenika sa školskim psihologom u cilju formiranja ocene psihofizičkih sposobnosti i nadarenosti učenika
  • Upoznavanje učenika i roditelja sa akademskim, društvenim i moralnim kodeksom ponašanja u Gimnaziji
  • Dogovor sa roditeljima/starateljima oko uslova školovanja

Ako potencijalni učenik uspešno prođe testiranje i intervju sa psihologom, i ukoliko se ostvari dogovor oko uslova školovanja, pristupa se drugoj fazi.

DRUGA FAZA

• Popunjena prijava za upis u odgovarajući razred srednje škole
  • Potpisan ugovor o školovanju između Gimnazije i učenika i roditelja/staratelja
  • Potvrda o izmirenju prve rate, polugodišnje školarine ili školarine u celosti
  • Potpisana saglasnost roditelja/staratelja o refundaciji materijalne štete načinjene školskoj imovini
  • Izvod iz matične knjige rođenih
  • Svedočanstvo osnovne škole za upis u prvi razred ili svedočanstvo o završenom prethodnom razredu srednje škole za upis u ostale razrede
  • Lekarsko uverenje o psihofizičkoj sposobnosti za upis u srednju školu
  • Đačka knjižica (obezbeđuje škola)

najnoviji
najstariji najviše glasova
Matija Jovanovic
8 godine ranije

Koliki je minimum bodova?