Posetite nas

Sportska Gimnazija E-Gimnazija – Novi Sad – Sertifikati

Dragi učenici,

u našoj školi pored redovnih svedočanstava i diplome IV stepena opšteg smera Gimnazije imate mogućnost da dobijete i sledeće sertifikate:

1. Stručni sertifikat od računarske kompanije za izborne predmete u našoj školi iz oblasti: programiranja, grafičkog dizajna i interneta koji se moze upisati u radnu knjižicu
  2. Stručni sertifikat od osnivača E-Gimnazije iz oblasti sportskih izbornih predmeta, polagaće se završni test iz oblasti fiziologije, anatomije, anti-dopinga, teorije sporta itd.
  3. Mogućnost polaganja u sertifikovanim centrima za Microsoft, Oracle i Adobe sertifikate za učenike koji neguju informacione tehnologije
  4. Diplome i priznanja od Sportskih saveza, opština domaćina takmičenja ili Ministarstva sporta za sportska školska takmičenja tokom školske godine (za 1, 2 ili 3. mesto).
  5. Sertifkat za pohadjanje kurseva u naučno-istraživačkom centru Petnica.
  6. Sertifikat za pohadjanje programaranja ili matematike u Centru za talente kompanije Schneider Electric DMS iz Novog Sada (www.cmt.edu.rs)
  7. Sertifkat od Crvenog Krsta za učestvovanje u projektima pružanja prve pomoći.
  8. Vukovu diplomu ako imate prosek 5.00 tokom celog školovanja.
  9. Pohvalu učenika generacije ako je učenik najbolji učenik u generaciji.

Pogledajte još