Srednja stručna škola – Novi Sad

Website: www.saobracajna.edu.rs
Email: srednjasaobracajnaskola.ns@gmail.com
Društvene mreže: https://www.facebook.com/srednjasaobracajna

PRVA SMO I JEDINA PRIVATNA ŠKOLA KOJA IMA MOGUĆNOST UPISA NA SMER TEHNIČAR VAZDUŠNOG SAOBRAĆAJA.

Srednja stručna škola u Novom Sadu je osnovana 2007. godine kao Prva privatna srednja saobraćajna škola u Srbiji. Škola se ističe po tome što je jedina privatna škola koja poseduje smer Tehničar vazdušnog saobraćaja.

Tokom jedne decenije svog postojanja Škola se razvila u savremenu i moderno opremljenu ustanovu koja je spremna da svojim učenicima omogući najkvalitetnije stručno obrazovanje i na taj način udari zdrav i postojan temelj njihovom daljem usavršavanju. Srednja stručna škola u Novom Sadu budućim srednjoškolcima pruža mogućnost upisa u Saobraćajnu školu i Ekonomsku školu.

OBRAZOVNI PROFILI

UPIS – Saobraćajna škola

Upis – Ekonomska škola

ZAŠTO SMO NAJBOLJI IZBOR?

• saobracajna skola novi sad slika 1Nakon stručne škole učenik dobija svoje zanimanje, dakle, ima mogućnost da se zaposli ako to želi. Sa druge strane, škola pruža dobre osnove za upis na fakultet ostavljajući učeniku srednjoškolsko zanimanje kao još jedno dodatno.
  • Učenik na poklon dobija laptop na poklon koji koristi umesto sveske.
  • Desetak stručnih ekskurzija u toku jedne školske godine organizuju se o trošku škole! U okviru njih učenici vide ono što nije dostupno svima i na taj način dodatno usavršavaju svoje stručno znanje.
  • Ocene su u svako doba dostupne roditeljima onlajn pomoću elektronskog dnevnika.
  • Časovi se organizuju u međusmeni, nema ustajanja rano a opet ostaje dovoljno slobodnog vremena posle škole.
  • saobracajna skola novi sad slika 2Oslobađamo roditelje finansijskih izdataka za dopunske privatne časove, jer ih organizuje škola.
  • Roditelji neće strahovati za bezbednost svog deteta, jer škola ima fizičko obezbeđenje i video nadzor.
  • Škola organizuje grupne odlaske u bioskope i pozorišta ,kao i turninre u laser tag-u i video igrama.
  • Srednja saobraćajna škola u Novom Sadu je jedna od najlepše i najbolje opremljenih škola u daljoj okolini.
  • Guramo napred mlade sportiste! Ako se profesionalno baviš sportom i imaš svakodnevne treninge škola će ti maksimalno pomoći da na oba “fronta“ daš svoj maksimum.

MODERNO OPREMLJEN ŠKOLSKI PROSTOR

saobracajna skola novi sad slika 4