Srednja stručna škola – Novi Sad

Website: www.sssns.edu.rs
Email: info@sssns.edu.rs
Društvene mreže: Facebook

PRVA SMO I JEDINA PRIVATNA ŠKOLA KOJA IMA MOGUĆNOST UPISA NA SMER TEHNIČAR VAZDUŠNOG SAOBRAĆAJA.

Srednja stručna škola u Novom Sadu je osnovana 2007. godine kao Prva privatna srednja saobraćajna škola u Srbiji. Škola se ističe po tome što je jedina privatna škola koja poseduje smer Tehničar vazdušnog saobraćaja.

Tokom jedne decenije svog postojanja Škola se razvila u savremenu i moderno opremljenu ustanovu koja je spremna da svojim učenicima omogući najkvalitetnije stručno obrazovanje i na taj način udari zdrav i postojan temelj njihovom daljem usavršavanju. Srednja stručna škola u Novom Sadu budućim srednjoškolcima pruža mogućnost upisa u Saobraćajnu školu i Ekonomsku školu.

OBRAZOVNI PROFILI

UPIS – Saobraćajna škola

Upis – Ekonomska škola

ZAŠTO SMO NAJBOLJI IZBOR?

• Nakon stručne škole učenik dobija svoje zanimanje, dakle, ima mogućnost da se zaposli ako to želi. Sa druge strane, škola pruža dobre osnove za upis na fakultet ostavljajući učeniku srednjoškolsko zanimanje kao još jedno dodatno.
  • Nastava je interaktivnog karaktera, kroz prezentacije i maksimalno uključivanje učenika u konstruktivne rasprave.
  • Desetak stručnih ekskurzija u toku jedne školske godine organizuju se o trošku  škole! U okviru njih učenici vide ono što nije dostupno svima i na taj način dodatno usavršavaju svoje stručno znanje.
  • Ocene su u svako doba dostupne roditeljima onlajn pomoću elektronskog dnevnika.
  • Časovi se organizuju u međusmeni,  nema ustajanja rano a opet ostaje dovoljno slobodnog vremena posle škole.
  • Oslobađamo roditelje finansijskih izdataka za dopunske privatne časove, jer ih organizuje škola.
  • Roditelji neće strahovati za bezbednost  svog deteta, jer škola ima fizičko obezbeđenje i video nadzor.
  • Škola organizuje grupne odlaske u bioskope i pozorišta, kao i turninre u laser tag-u i video igrama.
  • Srednja stručna škola u Novom Sadu  je jedna od najlepše i najbolje opremljenih škola u daljoj okolini.
  • Za učenike koji su odabrali smer Tehničar vazdušnog saobraćaja obezbedili smo simulator letenja koji se nalazi u prostorijama škole.
  • Tehničari drumskog saobraćaja u trećem razredu kreću sa pripremama za polaganje vozačkog ispita za B kategoriju,
  • Guramo napred mlade sportiste! Ako se profesionalno baviš sportom i imaš svakodnevne treninge škola će ti maksimalno pomoći da na oba “fronta“ daš svoj maksimum.
  • Školske prostorije su pokrivene wi-fi signalom.
  • Učenicima je na raspolaganju aparat sa toplim i hladnim napicima, kao i aparat sa grickalicama, tako da su potrebe da se izlazi iz kruga škole minimalne.

MODERNO OPREMLJEN ŠKOLSKI PROSTOR