XIV beogradska gimnazija – Beograd (Vračar)

skolebezslikaAdresa: Hadži Prodanova 5, Beograd (Vračar)
Telefon: 011/3086-920
Website: www.cetrnaestgim.edu.rs
Email: direktor@cetrnaestgim.edu.rs

Četrnaesta beogradska gimnazija osnovana je 1935. godine. Učenici se obrazuju kroz dva smera: prirodno-matematički i društveno-jezički. Pohađa je više od 1000 učenika raspoređenih u 32 odeljenja.

Tokom 2007. godine renovirana je zgrada škole i od tada se obrazovno-vaspitni rad obavlja u 16 učionica, 3 informatička kabineta i kabinetu za strane jezike sa multimedijalnom tablom. U školski prostor se ubraja i biblioteka sa više od 8 000 knjiga, ali škola nema salu za fizičko vaspitanje već se fizička nastava izvodi u objektima Sportskog centra ”Vračar”.

Deo učionica opremljen je laptopovima i projektorima. Svi računari u školi povezani su na internet, a formirane su i tri LAN mreže. Tri računara u hodniku škole dostupna su svim učenicima.

SMEROVI - Četrnaesta beogradska gimnazija - Vračar

Područje rada: Gimnazija

BODOVI ZA UPIS 2018/2019 - Četrnaesta beogradska gimnazija - Vračar

Prirodno-matematički smer  120  92.95
 Društveno-jezički smer  120  85.00

KONKURSI OD PRETHODNIH GODINA - Četrnaesta beogradska gimnazija - Vračar

Prirodno-matematički smer  120  95.75
 Društveno-jezički smer  120  92.50

Prirodno-matematički smer  120  95.00
 Društveno-jezički smer  120  92.00

Prirodno-matematički smer  120  94.75
 Društveno-jezički smer  120  92.50

Prirodno-matematički smer  120  92.28
 Društveno-jezički smer  120  86.96

***Napomena: Ukoliko mislite da postoji neka greška u navedenim informacijama molimo Vas da nas kontaktirate preko kontakt forme.

2 Komentara
3 Replika
0 Pratioci

Najviše reakcija
Najposećenija diskusija
najnoviji najstariji najviše glasova
Jelisaveta

Od vukovog spomenika,koji dalji prevoz mogu uzeti do cetrnaeste?

milica

26icom do cvetkove pijace

Darko

Da li mogu da upisem ovu gimnaziju sa 89 bodova za skolsku 2017/2018

likodatle

Teško batice.

Sanja

To je toliko nabudzena gimnazija ,strasna je promena nagore od kada sam ja bila tamo.Sada su tamo samo najgora tataina i mamina deca,sa puuuno para,koje ubacuju preko veze,i sa 70 bodova.