VII beogradska gimnazija – Beograd (Zvezdara)

logo (4)Adresa: Šejkina 21a, Beograd
Telefon: 011/7433-642
Website: www.sedmagimnazija.com
Email: info@sedmagimnazija.com

Sedma beogradska gimnazija počela je sa radom 1953. godine. Trenutno ovu školu pohađa oko 700 učenika na dva smera: prirodno-matematičkom i društveno-jezičkom.

Gimnazija u svom radu primenjuje klasične i savremene oblike nastave i na taj način postiže zapažene rezultate. Poseduje moderno opremljene učionice i kabinete, fiskulturne balon sale, teren za košarku, atletske staze.

Posebna pažnja je posvećena slobodnim aktivnostima i dodatnoj nastavi. Brojni učenici ove škole učestvuju na takmičenjima iz raznih oblasti i ostvaruju dobre rezultate. Škola je ostvarila saradnju sa brojnim ustanovama: pozorišta, biblioteke grada Beograda, fakulteti, domovi zdravlja, institut za zaštitu zdravlja.

SMEROVI - Sedma beogradska gimnazija - Zvezdara

Područje rada: Gimnazija

BODOVI ZA UPIS 2018/2019 - Sedma beogradska gimnazija - Zvezdara

Prirodno-matematički smer  120
 Društveno-jezički smer  90

KONKURSI OD PRETHODNIH GODINA - Sedma beogradska gimnazija - Zvezdara

Prirodno-matematički smer  120  76.87
 Društveno-jezički smer  90  78.66

Prirodno-matematički smer  90  76.68
 Društveno-jezički smer  90  79.10

Prirodno-matematički smer  90  74.80
 Društveno-jezički smer  90  77.65

Prirodno-matematički smer  90  67.64
 Društveno-jezički smer  90  72.40

***Napomena: Ukoliko mislite da postoji neka greška u navedenim informacijama molimo Vas da nas kontaktirate preko kontakt forme.

1 Komentara
0 Replika
0 Pratioci

Najviše reakcija
Najposećenija diskusija
najnoviji najstariji najviše glasova
Premovic Aleksandar

Imam 78,2 poena da li cu biti primljen?