Gimnazija “Isidora Sekulić” – Novi Sad

Telefon: 021/457-132
Website: www.gimnazis.edu.rs
Email: gimnazis@mts.rs

Gimnazija “Isidora Sekulić” osnovana je 1990. godine u Novom Sadu sa ciljem da budućim učenicima pruži visok nivo nastavnog rada uz najbolje moguće uslove za izvođenje nastave. Pored redovne nastave, postoji i niz vannastavnih aktivnosti, od naučnih do kulturno-umetničkih aktivnosti. Škola se trudi da odgovori promenljivim potrebama učenika i zahtevima vremena.

Od svog osnivanja škola je ispred sebe postavila visoke kriterijume koji se tiču obrazovno-vaspitnog rada i stvaranja najboljih mogućih uslova za izvođenje nastave.

U sklopu vannastavni aktivnosti učenici mogu da se priključe radu sekcija. Posebna pažnja poklanja se radu sa talentovanim učenicima. Ljubitelji muzike i glume u sklopu vannastavnih aktivnosti mogu da se priključe radu hora JUVENTAS i GIS teatra. Pored klasičnih učionica škola poseduje i kabinete za matematiku, fiziku, informatiku, biologiju i hemiju. Za potrebe sportskih aktivnosti koristi se fiskulturna sala i otvoreni sportski tereni u dvorištu škole. U sklopu škole nalazi se i biblioteka.

SMEROVI - Gimnazija "Isidora Sekulić" - Novi Sad

Područje rada: Gimnazija

BODOVI ZA UPIS 2017/2018 - Gimnazija "Isidora Sekulić" - Novi Sad

120  92.10
 Prirodno-matematički smer  120  95.00

KONKURSI OD PRETHODNIH GODINA - Gimnazija "Isidora Sekulić" - Novi Sad

90  90.35
 Prirodno-matematički smer  120  92.25

90  92.35
 Prirodno-matematički smer  90  94.40

90  87.16
 Prirodno-matematički smer  90  89.40

Gde pronalazite informacije o upisu u srednju školu/fakultet?