Gimnazija “Isidora Sekulić” – Novi Sad

Telefon: 021/457-132
Website: www.gimnazis.edu.rs
Email: gimnazis@mts.rs

Gimnazija “Isidora Sekulić” osnovana je 1990. godine u Novom Sadu sa ciljem da budućim učenicima pruži visok nivo nastavnog rada uz najbolje moguće uslove za izvođenje nastave. Pored redovne nastave, postoji i niz vannastavnih aktivnosti, od naučnih do kulturno-umetničkih aktivnosti. Škola se trudi da odgovori promenljivim potrebama učenika i zahtevima vremena.

Od svog osnivanja škola je ispred sebe postavila visoke kriterijume koji se tiču obrazovno-vaspitnog rada i stvaranja najboljih mogućih uslova za izvođenje nastave.

U sklopu vannastavni aktivnosti učenici mogu da se priključe radu sekcija. Posebna pažnja poklanja se radu sa talentovanim učenicima. Ljubitelji muzike i glume u sklopu vannastavnih aktivnosti mogu da se priključe radu hora JUVENTAS i GIS teatra. Pored klasičnih učionica škola poseduje i kabinete za matematiku, fiziku, informatiku, biologiju i hemiju. Za potrebe sportskih aktivnosti koristi se fiskulturna sala i otvoreni sportski tereni u dvorištu škole. U sklopu škole nalazi se i biblioteka.

SMEROVI - Gimnazija "Isidora Sekulić" - Novi Sad

Najposećenija diskusija
najnoviji najstariji najviše glasova
Milica

Da li imam sanse da upisem Društveni smer sa 93,5boda,nadam se da se vise nece povecavati bodovii ova 4meseca :(((

Marija

idemo zajedno na smer😸

Zivko Arsic

Da li se bodovi smanjuju tokom godine? Hoce li biti manje ove godine nego sto pise za isidorinu?

Dragan

a koji smer te interesuje?

Dragan

Ukoliko ides na drustveni smer mozda, ukoliko je prirodni sigurno ne, zato sto je jovina gimnazija ukinula 60 mesta za ovaj smer, tako da će se i u Isidorinoj pojačati kriterijum…