Gimnazija – Inđija

Telefon: 022/555-095
Website: www.gimnazijain.edu.rs
Email: gimin@indjija.net

Sredstvima samodoprinosa građana Inđije izgrađen je objekat u kome su prvi učenici krenuli na časove 1966. godine kada je i osnovana Gimnazija. Danas se nalazi u sastavu srednjoškolskog centra u Inđiji, a pored nje, u sklopu centra nalaze se Tehnička škola “Mihajlo Pupin” i Škola za obrazovanje učenika za uslužne delatnosti.

Gimnazija u Inđiji ostvaruje saradnju sa brojnim institucijama i ustanovama u gradu: gradska biblioteka, sportski tereni grada Inđije, sportska hala, gradski bazen, kulturni centar grada Inđije.

Školu trenutno pohađa oko 500 učenika raspoređenih u 16 odeljenja. Nastava se izvodi u učionicama namenski adaptiranim svakom od predmeta, računarskim kabinetima i fiskulturnoj sali. Škola raspolaže i sa bibliotekom sa preko 6000 knjiga. Svi računari (39) povezani su na internet.

SMEROVI - Gimnazija - Inđija

Područje rada: Gimnazija

BODOVI ZA UPIS 2018/2019 - Gimnazija - Inđija

60  51.81

KONKURSI OD PRETHODNIH GODINA - Gimnazija - Inđija

60  55.31

60  62.16
 60  50.50

60  62.27
 60  54.29

30  85.08
 60  58.92

***Napomena: Ukoliko mislite da postoji neka greška u navedenim informacijama molimo Vas da nas kontaktirate preko kontakt forme.