Medicinska škola ”Stevica Jovanović” – Pančevo

Telefon: 013/2511-772
Website: medicinskapancevo.edu.rs
Email: paster@panet.rs

Medicinska škola “Stevica Jovanović” je osnovana marta 1959. godine odlukom Narodnog odbora Sreza Pančevo. Sa radom je škola počela septembra 1959. godine pod nazivom “Škola za medicinske sestre – medicinske tehničare”. Od 1964. godine škola je preseljena u novu zgradu u kojoj se i dan danas nalazi. Na fiskulturnu salu čekalo se sve do 2009. godine.

Program je napravljen tako da obezbedi kvalitetno opšte obrazovanje kao osnovu za dalje usavršavanje učenika. Medicinska škola u Pančevu obrazuje učenike koji se nakon završetka školovanja mogu zaposliti u domovima zdravlja, zdravstvenim stanicama, patronažnoj službi, u zavodima za zdravstvenu zaštitu, na bolničkim odeljenjima, klinikama, institutima i drugim zdravstvenim ustanovama ili nastaviti školovanje na fakultetima iz oblasti zdravstva i socijalne zaštita.

SMEROVI - Medicinska škola ''Stevica Jovanović'' - Pančevo

Područje rada: Zdravstvo i socijalna zaštita

BODOVI ZA UPIS 2018/2019 - Medicinska škola ''Stevica Jovanović'' - Pančevo

90  80.60
 30  62.36
 30  77.34

KONKURSI OD PRETHODNIH GODINA - Medicinska škola ''Stevica Jovanović'' - Pančevo

90  81.85

Najposećenija diskusija
najnoviji najstariji najviše glasova
Ana B

Da li je smer med.sestra-vaspitac ukinut, ili ga nema samo ove godine?

Badom

Na svake cetiri godine menjaju se akuserska sestra i vaspitac , nazalost i ja bih upisala za vaspitaca

Dj

Treba ti 20ak minuta od pancevackog mosta do skole, a ti valjda znas koliko ti treba od kuce do P. mosta

Miroslav Dubroja

Ja sam iz Sremčice. Zna li neko koliko treba vremena do ove škole?

Sanja

Koje su mogucnosti za visu skolu (a ne fakultet), nakon zavrsene srednje Medicinske skole,smer- mesdicinska sestra-tehnicar