Gimnazija – Tutin

Telefon: 020/811-148
Website:
Email: gimnazijatutin@gmail.com

Gimnazija je jedna od dve srednje škole u Tutinu. Osnovna delatnost škole je srednjoškolsko obrazovanje u području rada gimnazija. Kroz opšti smer, učenici stiču znanja iz više različitih oblasti što im omogućava nastavak školovanja na skoro svim fakultetima i višim školama u Srbiji.

U školi je zaposleno 60 radnika od kojih su 39 nastavni kadar, a 21 nenastavni radnici. Škole u Tutinu imaju veoma lošu opremljenost što se tiče savremenih nastavnih sredstava. Veliki problem predstavlja i saobraćajna povezanost sa drugim mestima.

SMEROVI - Gimnazija - Tutin

Područje rada: Gimnazija