Gimnazija “Jovan Skerlić” – Vladičin Han

Telefon: 017/474-826
Website:
Email: [email protected]

Gimnazijsko obrazovanje u Vladičinom Hanu počelo je 1961. godine sa dva odeljenje u sklopu Gimnazije “Bora Stanković” iz Vranja. Godine 1964. to istureno odeljenje postaje samostalna obrazovno-vaspitna ustanova, Gimnazija “Jovan Skerlić”. Tokom godina, škola je prolazila kroz mnoge reforme i nekoliko puta je menjala svoj naziv, da bi od 1990. godine reformom obrazovnih centara počela ponovo da radi kao samostalna ustanova.

Gimnazija u Vladičinom Hanu poseduje savremeno opremljene učionice i kabinete za izvođenje nastave kao i laboratorije sa svim potrebnim nastavnim sredstvima, salu za fizičko, biblioteku sa preko 10 000 knjiga i medijateku.

Učenici škole dobitnici su brojnih nagrada i priznanja na republičkim takmičenjima. Svake godine školu upiše novih 60 učenika raspoređenih u 2 odeljenja.

SMEROVI - Gimnazija "Jovan Skerlić" - Vladičin Han

Područje rada: Gimnazija

BODOVI ZA UPIS 2020/2021 - Gimnazija "Jovan Skerlić" - Vladičin Han

30  —

KONKURSI OD PRETHODNIH GODINA - Gimnazija "Jovan Skerlić" - Vladičin Han

Bodovi za upis - Konkurs 2019/2020

30  55.74
 30  56.13

Bodovi za upis - Konkurs 2018/2019

30  80.35
 30  54.64
 Učenici sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku

30  57.88
 30  83.69

30  79.59
 30  68.25

30  85.65
 60  56.71

30  80.84
 30  65.96

najnoviji
najstariji najviše glasova
Sofija
6 godine ranije

Iz Surdulice sam, ali trebala bih da se preselim u Han posle 8. razreda (ove godine).
Koji smer je bolji za kasnije završavanje fakulteta? Jezici mi dobro idu, ali i matematika. Pa nisam sigurna.

Nije bitno
4 godine ranije