Naši matematičari se okitili medaljama u Moskvi
Povezane objave
Na tradicionalnom ekipno-individualnom turniru “Matematički višeboj”, koji se održao u Moskvi, naši matematičari su osvojili više medalja.
Tim Matematičke gimnazije iz Beograda osvojio je prvo mesto i prvu nagradu, dok su učenici u pojedinačnom takmičenju osvojili dve zlatne i dve srebrne medalje.
Individualni takmičari Ognjen Tošić i Nikola Raičević osvojili su zlato, dok su Luka Vukelić i Aleksa Milojević za svoje učešće na ovom turniru osvojili srebrne medalje.
Tradicionalni ekipno-individualni turnir koji se održava u Moskvi organizuje gimnazija “Kolmogorov“.
Na ovom takmičenju ove godine je učestvovalo 24 ekipe sa teritorije Rusije, Kazahstana i Srbije.
Pogledajte još:
Konkurs za dodelu nagrada najuspešnijih srednjoškolcima
Početak nove školske godine obeležiće štrajkovi?
Rešene žalbe učenika, čekaju se konačni rezultati
Zbog štrajka prosvetara nezadovoljni i đaci i roditelji
Tehnika brzo čitanje
Iz Matematičke gimnazije na Kembridž
Obnavljanje škola u Paraćinu
Black Friday i Cyber Monday na ITHS-u – zakoračite u svoju IT budućnost!






Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*