Otvorene prijave za srednjoškolce za “Malu školu kreativnosti”

05/05/2017, 15:06

Otvorene prijave za srednjoškolce za “Malu školu kreativnosti”

Učenici trećeg i četvrtog razreda srednje škole sa teritorije Novog Sada i Sremskih Karlovaca mogu se prijaviti za učestvovanje u “Maloj školi kreativnosti”.

Radionice su namenjene srednjoškolcima koji su zainteresovani za dizajn, film i digitalni marketing i koji žele o tome da nauče nešto više.

Polaznici će imati priliku da saznaju kako je to baviti se audio-vizuelnom produkcijom, kako se dolazi do grafičkih rešenja, kako se pametno koriste društvene mreže za promociju i koji je put potrebno preći od ideje do realizacije događaja kao što su festivali ili izložbe.

Tokom radionica srednjoškolci će moći da nauče dosta o snimanju, montaži, kreiranju vizuelnog identiteta i slično.

Svi zainteresovani se mogu prijaviti popunjavanjem kratkog upitnika koji se nalazi OVDE.

Radionice će se održavati rokom vikenda krajem maja, o čemu će odabrani polaznici biti blagovremeno obavešteni.

Predavači na radionicama će biti mladi ali iskusni reditelji, producenti, grafički dizajneri i menadžeri u kulturi koji žive i rade u Novom Sadu. Za dodatna pitanja možete nam se obratiti putem mejla office@cinemacity.org.

Projekat Udruženja Cinema City koji su podržali Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja Republike Srbije i Uprava za sport i omladinu Grada Novog Sada.