Gimnazija – Mladenovac

Telefon: 011/8231-366
Website: www.gimnazijamladenovac.edu.rs
Email: gimnazija@beotel.net

Škola je osnovana 1950. godine usled potreba privrede za stručnim kadrovima u posleratnom periodu. Uz više prekida u radu, sistemskih reformi i transformacija, 1990. godine počinje sa radom Gimnazija u Mladenovcu.

Škola učenicima pruža podršku i priprema ih za dalje školovanje, prenosi im opštu kulturu i osposobljava ih za život. Opremljena je savremenim sredstvima, a nastavu drže visokostručni kadrovi. Zbog slabe ponude kulturno-sportskih dešavanja u Mladenovcu, škola se trudi da svojim aktivnostima animira i zadrži učenike u školi i tokom njihovog slobodnog vremena.

Nastava se odvija u dve smene. U sklopu vannastavnih aktivnosti organizovan je rad sekcija: dramska, informatička, likovna, novinarska, psihološka, recitatorska, sportska, filozofska i šahovska sekcija, a aktivan je i školski hor.

SMEROVI - Gimnazija - Mladenovac

BODOVI ZA UPIS 2018/2019 - Gimnazija - Mladenovac

Društveno-jezički smer  60  70.72
 Prirodno-matematički smer  60  61.39
 Opšti tip  30  62.43
 Učenici sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku  20  210.38

KONKURSI OD PRETHODNIH GODINA - Gimnazija - Mladenovac

Društveno-jezički smer  60  58.06
 Prirodno-matematički smer  60  74.28
 Opšti tip  30  75.75

Društveno-jezički smer  60  73.94
 Prirodno-matematički smer  60  70.68
 Opšti tip  30  57.05

Društveno-jezički smer  60  68.25
 Prirodno-matematički smer  60  60.31
 Opšti tip  30  79.29

Društveno-jezički smer  60  66.32
 Prirodno-matematički smer  60  79.84

***Napomena: Ukoliko mislite da postoji neka greška u navedenim informacijama molimo Vas da nas kontaktirate preko kontakt forme.

1 Komentara
0 Replika