Gimnazija “Patrijarh Pavle” – Beograd (Rakovica)

skolebezslikaAdresa: Gočka 40, Beograd (Rakovica)
Telefon: 011/2322-808
Website: www.xvbggimnazija.edu.rs
Email: gimnazijapatrijarhpavle@gmail.com

Gimnazija “Patrijarh Pavle”, nekadašnja Petnaesta beogradska gimnazija, počela je sa radom 1991. godine. Najviše je upisuju đaci iz Rakovice, Barajeva i Čukarice, ali i đaci iz ostalih područja Beograda.

Gimnazija raspolaže sa 2 informatička kabineta, kabinetom umetnosti, 16 klasičnih učionica, 2 prostorije za smeštaj nastavnih sredstava kao i nastavničkom zbornicom i prostorijama za pomoćno osoblje.

U sklopu vannastavnih aktivnosti organizovan je veliki broj sekcija: dramska, informatička, novinarska, biološka, hor, radionica kreativnog pisanja, sportska, šahovska, lingvistička, literarna, filozofski klub, planinarska, recitatorska, debatni klub i rad u multimedijalnoj radionici. Pored toga učenici su česti posetioci muzeja, izložbi, koncerata, promocija…

SMEROVI - Gimnazija "Patrijarh Pavle" - Rakovica

Najposećenija diskusija
najnoviji najstariji najviše glasova
Alice _ Bunny

Upisuje neko ove godine petnaestu drustveno-jezicki smer?